Koolivorm loob kooli oma näo ja aitab ära hoida sotsiaalseid pingeid, mis tulenevad erinevate õpilaste erinevatest võimalustest. Kolmiktriipude ja külili komade asemel saavad õpilased keskenduda õppimisele!

Kodukord näeb ette:
Koolis kannavad õpilased koolivormi.

Kohustuslikud on:

• kollane või roheline koolivormi polosärk või koolivormi pluus;
  • tumesinist või musta värvi viigipüksid või seelik, musta värvi korrektsed teksapüksid;
  • pidulikel puhkudel kannavad õpilased valget värvi pluusi ja tumedat värvi seelikut või tumedat värvi viigipükse, poisid kannavad koolivormi lipsu. Teksad ei ole piduliku koolivormi osa.

Kohustusliku riietuse juurde võib kanda koolivormi vesti või koolivormi kampsunit.
Vahetusjalanõud on mittemarkeeriva tallaga ning nende kandmine on kohustuslik.

Laagri Kooli koolivormi tootjafirma esindaja Cristine Russow,  telefon: 56603635, e-post: info@amildes.ee

Koolivormi saab osta koolivormi müügipäevadel augusti lõpus. Õppeaasta kestel tekkinud ostusooviga palume pöörduda otse tootja poole.

Kui pöördute  koolivormi tootjafirma esindaja poole, palun öelge/kirjutage kindlasti lapse nimi, klass, kool, oma nimi, telefoninumber, e-posti aadress, kelle koolivormist soovite rääkida/ informatsiooni saada.

Hinnad:

Kootud vestid (kõik suurused) hind 28,00 EUR
Kootud pulloverid hind 32,00 EUR
Polo särgid hind 19,00 EUR
Seelik kuni suuruseni 140 hind 28,00 EUR
Seelik alates suurusest 146 hind 32,00 EUR
Laste lipsud kummiga hind 14,00 EUR
Lipsud keskmise suurusega hind 19,00 EUR

Hinnad on antud koos käibemaksuga

Hinnakiri pdf failina.