Toomas Artma

Toomas Artma

Direktor

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja peamajas, 6.-9.klass
Vene keel
Konsultatsioon: T 7.-8. tund

Kersti Schamardin

Kersti Schamardin

Õppealajuhataja peamajas 1.-5.klass
Matemaatika
Konsultatsioon: õpetajaga kokkuleppel, järelevastamine E 7. tund

Kaur Alle

Kaur Alle

Õppetöö koordinaator Möldre majas
7.b klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: peamajas T 7. ja 8. tund, ruum 221; Möldres kokkuleppel õpetajaga, ruum 339

Tõnu Poogen

Tõnu Poogen

IT juht
Tehnoloogiaõpetus
Konsultatsioon: K 6. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Triinu Künstler

Triinu Künstler

Huvijuht peamajas

Pille Soolo

Pille Soolo

Koolisekretär peamajas

Vilja Trei

Vilja Trei

Koolisekretär-administraator Möldre majas

Annely Laansoo

Annely Laansoo

Sekretär-personalispetsialist OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskuses

Margret Abileid

Margret Abileid

Eripedagoog
1.g klassijuhataja
Eesti keel, inimeseõpetus
Konsultatsioon: K 5. tund või kokkuleppel õpetajaga

Rita Kardaš

Rita Kardaš

Raamatukoguhoidja

Jane Viskar

Jane Viskar

1.j klassijuhataja
Eripedagoog

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
5.c klassijuhataja
Kehaline kasvatus, inimeseõpetus
Konsultatsioon: kehaline kasvatus N 7. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga; muul päeval kokkuleppel õpetajaga. Inimeseõpetus: T 7.tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Kirke Rõõm-Soo

Kirke Rõõm-Soo

5.g klassijuhataja
Eripedagoog
Konsultatsioon: T 7. tund (eelneval kokkuleppel õpetajaga)

Karl-Heinrich Arro

Karl-Heinrich Arro

Huvijuht Möldre majas
6.e klassijuhataja
Muusika

Jaana Randla

Jaana Randla

HEV koordinaator Möldre majas
7.h klassijuhataja

Kairi Lääne

Kairi Lääne

HEV koordinaator peamajas
8.f klassijuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga N 7. tund

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
9.d klassijuhataja
Kunst, informaatika
Konsultatsioon: eelneval kokkuleppel õpetajaga N 7. tund

Ly Reiman

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog peamajas
9.e klassijuhataja

Markus Miller

Markus Miller

Psühholoogiline nõustaja peamajas

Ketlin Pärn

Ketlin Pärn

Psühholoogiline nõustaja Möldre majas

Marita Pähk

Marita Pähk

Sotsiaalpedagoog Möldre majas

Mare Kreisler

Mare Kreisler

Logopeed-eripedagoog peamajas
Vastuvõtt kokkuleppel

Vivika Vellmann

Vivika Vellmann

Õpetaja abi

Mariliis Lilienberg

Mariliis Lilienberg

Õpetaja abi Laagri Koolis

Kaisa Roots

Kaisa Roots

Õpetaja abi Möldre majas

Sirje Kolberg

Sirje Kolberg

Kooliõde peamajas
Vastuvõtuaeg

8.30-14.30

Elis Piirsalu

Elis Piirsalu

Kooliõde Möldre majas

Vastuvõtt

E-R kell 8.45-15.00