Toomas Artma

Toomas Artma

Direktor

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: kokkuleppel

Kersti Schamardin

Kersti Schamardin

Õppealajuhataja
Loodusõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel

Tõnu Poogen

Tõnu Poogen

IT juht
Tehnoloogiaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Triinu Künstler

Triinu Künstler

Huvijuht

Pille Soolo

Pille Soolo

Koolisekretär

Vilja Trei

Vilja Trei

Möldre maja sekretär-administraator

Heli Kirs

Heli Kirs

Koolipsühholoog
Vastuvõtt kokkuleppel

Kristiina Jõeste

Kristiina Jõeste

Koolipsühholoog
Vastuvõtt kokkuleppel

Annely Laansoo

Annely Laansoo

Sekretär-personalispetsialist

Rita Kardaš

Rita Kardaš

Raamatukoguhoidja

Mare Kreisler

Mare Kreisler

Logopeed-eripedagoog
Vastuvõtt kokkuleppel

Silje Lees

Silje Lees

1.a klassijuhataja
Kunst, tööõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Sigrit Nigulas

Sigrit Nigulas

1.b klassijuhataja
Kunst, tööõpetus
Konsultatsioon: T 5. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Mirjam Aruste

Mirjam Aruste

1.c klassijuhataja
Ajalugu
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Jaana Tooming

Jaana Tooming

1.d klassijuhataja
Konsultatsioon: K 7. tund ja kokkuleppel (6.e ja 5.d matem)

Annika Kaupmees

Annika Kaupmees

1.e klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund

Laura Rohlin-Püü

Laura Rohlin-Püü

1.f klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Kati Liiver

Kati Liiver

1.g klassijuhataja

Ingrid Visk

Ingrid Visk

2.a klassijuhataja
Inglise keel

Renna Marjundi

Renna Marjundi

2.b klassijuhataja
Konsultatsioon: K 5. tund kokkuleppel (2.b)

Maire Kinkar

Maire Kinkar

2.c klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 7. tund (5.c) ja kokkuleppel õpetajaga

Ülle Vizgirda

Ülle Vizgirda

2.d klassijuhataja
Kunstiõpetus

Merle Koha

Merle Koha

2.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: K 6. tund ja N 7. tund

Kaie Olluk

Kaie Olluk

2.g klassijuhataja
Inglise keel, ajalugu
Konsultatsioon: R 5. tund

Kristi Eensalu

Kristi Eensalu

2.f klassijuhataja
Konsultatsioon: K 5. tund

Ragne Arumägi

Ragne Arumägi

3.a klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: K 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Eve Kala

Eve Kala

3.b klassijuhataja
Konsultatsioon: E ja K 6. tund (3. kl loodus- ja inimeseõpetus)

Sille Kanter

Sille Kanter

3.c klassijuhataja
Ajalugu
Konsultatsioon: K 6.tund ja kokkuleppel õpetajaga

Kati Savitski

Kati Savitski

3.d klassijuhataja
Kunst
Konsultatsioon: K 6. tund või kokkuleppel

Jaanika Mürk

Jaanika Mürk

2.h klassijuhataja
Eesti keel
Konsultatsioon: E 7. tund

Liisa Ojapõld

Liisa Ojapõld

3.f klassijuhataja
Konsultatsioon: T 7. tund (2.g/5.g kokkuleppel)

Terje Tamm

Terje Tamm

3.e klassijuhataja
Konsultatsioon: K 6. tund + kokkuleppel (3.e)

Ulvi Lepik

Ulvi Lepik

3.g klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund 3.g/6.h kokkuleppel õpetajaga

Kristel Sirman

Kristel Sirman

4.a klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: K 7. tund

Piret Laane

Piret Laane

4.b klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: E 7. tund

Geidi Konno

Geidi Konno

4.c klassijuhataja
Informaatika
Konsultatsioon: T 7. tund

Reet Gutmann

Reet Gutmann

4.d klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund + kokkuleppel

Ingrid Parksepp

Ingrid Parksepp

4.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: T 6. tund 5.e; K 6. tund 4.e, 5.f

Marju Kirss

Marju Kirss

4.f klassijuhataja
Konsultatsioon: E 5. tund

Hele Kriisa

Hele Kriisa

5.a klassijuhataja
Eesti keel, kirjandus
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Pille Allaje

Pille Allaje

3.h klassijuhataja
Konsultatsioon: K 5. tund (3h)

Kristin Mei

Kristin Mei

5.b klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 7. tund ja K 7. tund õpetajaga kokkuleppel

Mari Jõudvald

Mari Jõudvald

5.c klassijuhataja
Inglise keel, kunst
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Grete Loit

Grete Loit

5.d klassijuhataja
Muusika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Karl-Heinrich Arro

Karl-Heinrich Arro

Huvijuht
5.e klassijuhataja
Muusikaõpetus

Kristel Jürgenson

Kristel Jürgenson

5.f klassijuhataja
Inglise keel, ajalugu
Konsultatsioon: K 7. tund

Triinu Künstler

Triinu Künstler

5.g klassijuhataja
Inimeseõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Katrin Jõeste

Katrin Jõeste

6.a klassijuhataja
Eesti keel, kirjandus, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Kaur Alle

Kaur Alle

6.b klassijuhataja
Bioloogia, geograafia
Konsultatsioon: T 8. tund

Jaana Lartšenko

Jaana Lartšenko

6.c klassijuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: N 8. tund

Tiia Meriloo

Tiia Meriloo

6.d klassijuhataja
Inglise keel, inimeseõpetus, eesti keel, kirjandus
Konsultatsioon: K 6.-7. tund

Merike Raudmann

Merike Raudmann

6.e klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Jaana Randla

Jaana Randla

HEV koordinaator
6.h klassijuhataja
Konsultatsioon: R 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Mait Pinsel

Mait Pinsel

7.a klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: N 8. tund

Toomas Artma

Toomas Artma

5.h/6.g klassijuhataja
Kehaline kasvatus

Liis-Astrid Roots

Liis-Astrid Roots

7.b klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Mari Tarning

Mari Tarning

7.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 8. tund, kokkuleppel õpetajaga

Marliis Pomerants

Marliis Pomerants

7.d klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 8. tund ja K 7.tund

Triin Aarna

Triin Aarna

7.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 8. tund (7.e, 9.b ja 9.c); T 8. tund (9.d)

Siiri Evard

Siiri Evard

8.a klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: N 8. tund

Marion Maasikas

Marion Maasikas

8.b klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: E 8. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Kersti Vahter

Kersti Vahter

8.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel õpeajaga

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
8.d klassijuhataja
Kunst, informaatika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Ain Karutoom

Ain Karutoom

9.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus, ajalugu, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: E 7. tund

Ly Reiman

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog
8.e klassijuhataja
Loodusõpetus, inimeseõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Johanna Muidre

Johanna Muidre

8.f klassijuhataja
Konsultatsioon: T 7. tund, kokkuleppel õpetajaga

Riin Buddell

Riin Buddell

9.b klassijuhataja
Eesti keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Urve Soomets

Urve Soomets

9.c klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Konsultatsioon: N peale 8. tundi kokkuleppel õpetajaga

Aivi Pärisalu

Aivi Pärisalu

9.d klassijuhataja
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: T 8. tund, muud ajad kokkuleppel

Õnneli Valter

Õnneli Valter

7.f ja 9.e klassijuhataja

Spordihoone

Spordihoone

Võimla, ujula, staadion

Marje Mägi

Marje Mägi

Majaperenaine

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: N 6. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Tõnis Ilp

Tõnis Ilp

OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus
juhatuse esimees

Tiina Ratt

Tiina Ratt

Pearaamatupidaja

Rita Nilender

Rita Nilender

Vene keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Rainer Raud

Rainer Raud

Maleõpetaja
Konsultatsioon: R kell 14:00 - 14:30

Piret Puusta

Piret Puusta

Muusikaõpetus

Sirli Lindorg

Sirli Lindorg

Ujumine

Jekaterina Krivorutška

Jekaterina Krivorutška

Vene keel
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Mari Tomp

Mari Tomp

Kehaline kasvatus (rütmika)
Konsultatsioon: K 6. tund (peeglisaal)

Lia Trummer

Lia Trummer

Muusika, tugiõpe, pikapäevarühm
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga (219)

Leili Meijel

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon kokkuleppel õpetajaga

Irja Kändler

Irja Kändler

Keraamika

Indrek Nuuma

Indrek Nuuma

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Aivi Margus

Aivi Margus

Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Anton Leppik

Anton Leppik

Füüsika

Einard Mändla

Einard Mändla

Keemia
Konsultatsioon: E 15.10-16.15;
T 7.30-8.10

Mare Kaljuste

Mare Kaljuste

Matemaatika
Konsultatsioon: N 8. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Liina Saaremäe-Soidla

Liina Saaremäe-Soidla

Matemaatika
Konsultatsioon: E 8. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Aune Nigol

Aune Nigol

Füüsika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Marge Kiik

Marge Kiik

Muusika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Eliko Kõiv

Eliko Kõiv

Loodusõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Eeva Mesi

Eeva Mesi

Sotsiaalnõustaja

Marlen-Elizabeth Suursööt

Marlen-Elizabeth Suursööt

Õpetaja abi Möldre majas

Jane Viskar

Jane Viskar

Eripedagoog
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Erko-Hendrik Mõttus

Erko-Hendrik Mõttus

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Katrina Helstein

Katrina Helstein

Eesti keel

Margot Müllerson

Margot Müllerson

Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Marina Alekseev

Marina Alekseev

Vene keel

Marianna Leškina

Marianna Leškina

Vene keel

Kairi Lääne

Kairi Lääne

Vene keel

Janar Soidla

Janar Soidla

Tööõpetus
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Eha Lilienthal

Eha Lilienthal

Kehaline kasvatus (ujumine)

Konsultatsioon K15:00-16:00

Annika Karilaid

Annika Karilaid

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: T 5.-6. tund + kokkuleppel

Kristiin Anton

Kristiin Anton

Loodusained
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Riina Loost

Riina Loost

Kehaline kasvatus

Mariliis Lilienberg

Mariliis Lilienberg

Õpetaja abi Laagri Koolis

Tarmo Kivisilla

Tarmo Kivisilla

Muusikaõpetus

Merike Palts

Merike Palts

Loodusõpetus, bioloogia, keemia
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Ene Kirsi

Ene Kirsi

Asendusõpetaja Möldre majas

Helen Veikar

Helen Veikar

Logopeed Möldre majas
Vastuvõtt kokkuleppel

Kaisa Roots

Kaisa Roots

Õpetaja abi Möldre majas

Meelis Klaas

Meelis Klaas

Avarii-remonditeenindusjuht

Sirje Kolberg

Sirje Kolberg

Kooliõde
Vastuvõtuaeg

8.30-14.30

Elis Piirsalu

Elis Piirsalu

Kooliõde Möldre majas

Vastuvõtt

E-R kell 8.45-15.00

Kirke Rõõm-Soo

Kirke Rõõm-Soo

4.g klassijuhataja
6.f klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Tiina Samarüütel

Tiina Samarüütel

Õpetaja abi Möldre majas

Margret Abileid

Margret Abileid

Eripedagoog Möldre majas
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

  • M228
Marlen-Elizabeth Suursööt

Marlen-Elizabeth Suursööt

Õpetaja abi