Ain Karutoom

Ain Karutoom

7.d klassijuhataja
Ajalugu, inimeseõpetus, kehaline kasvatus
Konsultatsioon: E 8. tund / Kehaline kasvatus N 8. tund

Aivi Margus

Aivi Margus

Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Aivi Pärisalu

Aivi Pärisalu

7.a klassijuhataja
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: E 8. tund eelregistreerimisega, muul ajal kokkuleppel

Anastasia Gorohova

Anastasia Gorohova

Kehaline kasvatus

Annika Kaupmees

Annika Kaupmees

2.e klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Aune Nigol

Aune Nigol

Füüsika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Eha Lilienthal

Eha Lilienthal

Kehaline kasvatus (ujumine)

Konsultatsioon K15:00-16:00

Einard Mändla

Einard Mändla

Keemia
Konsultatsioon: E peale 8. tundi, T 7.30-8.25

Ene Kirsi

Ene Kirsi

Vene keel, matemaatika
Konsultatsioon: N 7. tund

Erko-Hendrik Mõttus

Erko-Hendrik Mõttus

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: E 7.- 8. tund eelneval kokkuleppel või mõnel muul päeval kokkuleppel õpetajaga

Ester Kangur

Ester Kangur

6.b klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Konsultatsioon: R 7. tund

Eve Kala

Eve Kala

4.b klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund 4.a ja 4.b, N 7. tund 5. d

Geidi Konno

Geidi Konno

1.c klassijuhataja
Informaatika
Konsultatsioon: peamaja õpilastele T 7. tund, Möldre õpilastele N 7. tund

Gerly Kivisto

Gerly Kivisto

7.c klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: K 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Grete Loit

Grete Loit

Muusika

Hele Kriisa

Hele Kriisa

6.a klassijuhataja
Eesti keel, kirjandus
Konsultatsioon: E 7. ja 8. tund või kokkuleppel õpetajaga

Heli Kriiva

Heli Kriiva

Ujumine

Imbi Kõiver

Imbi Kõiver

Rütmika

Ingrid Parksepp

Ingrid Parksepp

5.e klassijuhataja
Konsultatsioon: K 6. tund 5. klassid; N 8. tund 6. klassid

Ingrid Visk

Ingrid Visk

3.a klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Irene Montenegro Santamaria

Irene Montenegro Santamaria

Hispaania keel

Irja Kändler

Irja Kändler

Keraamika

Jaan Kuks

Jaan Kuks

6.d klassijuhataja
Hispaania keel
Konsultatsioon:

Jaana Tooming

Jaana Tooming

2.d klassijuhataja
Konsultatsioon: E 7. tund; T 7. tund

Jaanika Mürk

Jaanika Mürk

3.h klassijuhataja
Konsultatsioon: Kokkuleppel, R 5. tund

Janar Soidla

Janar Soidla

Puutöö

Jekaterina Krivorutška

Jekaterina Krivorutška

Vene keel
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Johanna Muidre

Johanna Muidre

9.f klassijuhataja

Juan Carlos Monroy Perez

Juan Carlos Monroy Perez

HIspaania keel

Kairi Lääne

Kairi Lääne

HEV koordinaator peamajas
8.f klassijuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga N 7. tund

Kairi Väin

Kairi Väin

7.f klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: K 7. tund, kokkuleppel õpetajaga

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
9.d klassijuhataja
Kunst, informaatika
Konsultatsioon: eelneval kokkuleppel õpetajaga N 7. tund

Karin Põdra

Karin Põdra

5.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus

Karl-Heinrich Arro

Karl-Heinrich Arro

Huvijuht Möldre majas
6.e klassijuhataja
Muusika

Kati Liiver

Kati Liiver

2.g klassijuhataja
Konsultatsioon: K 6. tund, kokkuleppel õpetajaga

Kati Savitski

Kati Savitski

4.d klassijuhataja
Kunst
Konsultatsioon: T 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Katrin Jõeste

Katrin Jõeste

1.a klassijuhataja

Katrin Sune

Katrin Sune

Inglise keel
Konsultatsioon: K 5. tund, R 5. tund eelneval kokkuleppel

Katrina Helstein

Katrina Helstein

Eesti keel ja kirjandus
Konsultatsioon: K 7. tund

Kaur Alle

Kaur Alle

Õppetöö koordinaator Möldre majas
7.b klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: peamajas T 7. ja 8. tund, ruum 221; Möldres kokkuleppel õpetajaga, ruum 339

Kersti Schamardin

Kersti Schamardin

Õppealajuhataja peamajas 1.-5.klass
Matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund või kokkuleppel, järelevastamine E 7. tund

Kersti Vahter

Kersti Vahter

9.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 7. tund

Kirke Rõõm-Soo

Kirke Rõõm-Soo

5.g klassijuhataja
Eripedagoog
Konsultatsioon: T 7. tund (eelneval kokkuleppel õpetajaga)

Kristel Jürgenson

Kristel Jürgenson

6.f klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: E, N päeva lõpus kokkuleppel õpetajaga

Kristel Sirman

Kristel Sirman

1.d klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: K 7. tund või kokkuleppel õpetajaga

Kristi Eensalu

Kristi Eensalu

3.f klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Kristi Kallus

Kristi Kallus

Peamaja 1. kl kehaline kasvatus
Konsultatsioon: N 5. tund

Krõõt Altmäe

Krõõt Altmäe

Matemaatika

Leili Meijel

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon kokkuleppel õpetajaga

Lia Trummer

Lia Trummer

Muusika, tugiõpe, pikapäevarühm
Konsultatsioon: E 5. tund klass 219 (eelregistreerimisega)

Liis-Astrid Roots

Liis-Astrid Roots

8.b klassijuhataja
Inglise keel, matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund või kokkuleppel õpetajaga

Maire Kinkar

Maire Kinkar

3.c klassijuhataja
Konsultatsioon: T 7. tund

Mait Pinsel

Mait Pinsel

8.a klassijuhataja
Tehnoloogia

Mare Kaljuste

Mare Kaljuste

Matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund 8.a ja 8.b; T 7. tund 9.b ja 9.c

Margarita Ümarik

Margarita Ümarik

Inglise keel
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Marge Kiik

Marge Kiik

Muusika

Mari Jõudvald

Mari Jõudvald

6.c klassijuhataja
Inglise keel, kunst

Mari Tarning

Mari Tarning

8.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: E 7. tund või kokkuleppel õpetajaga

Mari Tomp

Mari Tomp

Kehaline kasvatus (rütmika)

Marianna Leškina

Marianna Leškina

Vene keel

Marina Alekseev

Marina Alekseev

Vene keel
Konsultatsioon: N, R kokkuleppel

Marion Maasikas

Marion Maasikas

9.b klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: N 6. tund kokkuleppel õpetajaga

Maris Lindmann

Maris Lindmann

Loodusained

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja peamajas, 6.-9.klass
Vene keel
Konsultatsioon: T 7.-8. tund

Marju Kirss

Marju Kirss

5.f klassijuhataja
Konsultatsioon: N 8. tund

Markus Pärna

Markus Pärna

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: eelneval kokkuleppel õpetajaga K või N 7. tund; muul ajal kokkuleppel õpetajaga

Marliis Pomerants

Marliis Pomerants

8.d klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 7. tund (8. klass), T 7.-8. tund (7. klass)

Merike Palts

Merike Palts

Loodusõpetus, bioloogia, keemia
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Merike Raudmann

Merike Raudmann

7.e klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Merle Koha

Merle Koha

3.e klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Mirjam Aruste

Mirjam Aruste

2.c klassijuhataja
Ajalugu
Konsultatsioon: T 7. tund või kokkuleppel õpetajaga (5. klassid); E 5. tund (2.c klass)

Naima Kull

Naima Kull

Õpetaja

Õnneli Valter

Õnneli Valter

4.h klassijuhataja

Peeter Tamm

Peeter Tamm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus

Pille Allaje

Pille Allaje

Eesti keel ja kirjandus
Konsultatsioon: K 6.-7. tund

Piret Laane

Piret Laane

4.f klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: E 7. tund või kokkuleppel

Piret Puusta

Piret Puusta

Muusika

Ragne Arumägi

Ragne Arumägi

4.a klassijuhataja
Inglise keel

Rainer Raud

Rainer Raud

Maleõpetaja

Rauno Neuhaus

Rauno Neuhaus

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: N kokkuleppel õpetajaga

Reet Gutmann

Reet Gutmann

5.d klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. ja 7. tund

Renna Marjundi

Renna Marjundi

3.b klassijuhataja
Konsultatsioon: K 6. tund eelneval kokkuleppel

Riin Buddell

Riin Buddell

Eesti keel
Konsultatsioon: N 7. tund eelneval kokkuleppel

Rita Nilender

Rita Nilender

Vene keel
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Sigrit Nigulas

Sigrit Nigulas

2.b klassijuhataja
Konsultatsioon: K 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Siiri Evard

Siiri Evard

9.a klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: T 7.-8. tund

Silje Lees

Silje Lees

2.a klassijuhataja
Konsultatsioon: K 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Sille Kanter

Sille Kanter

4.c klassijuhataja
Ajalugu
Konsultatsioon: N 6. tund ja kokkuleppel

Sirli Lindorg

Sirli Lindorg

Ujumine
Konsultatsioon: kokkuleppel

Tarmo Kivisilla

Tarmo Kivisilla

Muusika

Terje Tamm

Terje Tamm

4.e klassijuhataja
Konsultatsioon: T 6. tund või kokkuleppel õpetajaga

Tiia Meriloo

Tiia Meriloo

1.b klassijuhataja

Tiina Janson

Tiina Janson

5.a klassijuhataja
Käsitöö

Tiina Samarüütel

Tiina Samarüütel

Õpiabiõpetaja Möldre majas

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
5.c klassijuhataja
Kehaline kasvatus, inimeseõpetus
Konsultatsioon: kehaline kasvatus N 7. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga; muul päeval kokkuleppel õpetajaga. Inimeseõpetus: T 7.tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Tõnu Poogen

Tõnu Poogen

IT juht
Tehnoloogiaõpetus
Konsultatsioon: K 6. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Toomas Artma

Toomas Artma

6.h/7.g klassijuhataja
Kehaline kasvatus

Toomas Esvald

Toomas Esvald

Füüsika

Triin Aarna

Triin Aarna

8.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 7.-8. tund (9. a ja 9.d); T 8. tund (8.e ja 9.e).

Triinu Künstler

Triinu Künstler

6.g klassijuhataja
Inimeseõpetus

Ülle Vizgirda

Ülle Vizgirda

3.d klassijuhataja
Kunstiõpetus
Konsultatsioon: N 7.45-8.30, järelvastamine T 14.10-15.00

Ulvi Lepik

Ulvi Lepik

4.g klassijuhataja
Konsultatsioon: E 7. tund kokkuleppel õpetajaga

Urmas Espenberg

Urmas Espenberg

Eesti keel ja kirjandus
Konsultatsioon: T 7. tund

Urve Soomets

Urve Soomets

Käsitöö ja kodundus