Ain Karutoom

Ain Karutoom

9.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus, ajalugu, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: E 7. tund

Aivi Margus

Aivi Margus

Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Aivi Pärisalu

Aivi Pärisalu

9.d klassijuhataja
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: T 8. tund, muud ajad kokkuleppel

Annika Karilaid

Annika Karilaid

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: T 5.-6. tund + kokkuleppel

Annika Kaupmees

Annika Kaupmees

1.e klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund

Anton Leppik

Anton Leppik

Füüsika

Aune Nigol

Aune Nigol

Füüsika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Eha Lilienthal

Eha Lilienthal

Kehaline kasvatus (ujumine)

Konsultatsioon K15:00-16:00

Einard Mändla

Einard Mändla

Keemia
Konsultatsioon: E 15.10-16.15;
T 7.30-8.10

Eliko Kõiv

Eliko Kõiv

Loodusõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Ene Kirsi

Ene Kirsi

Asendusõpetaja Möldre majas

Erko-Hendrik Mõttus

Erko-Hendrik Mõttus

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Geidi Konno

Geidi Konno

4.c klassijuhataja
Informaatika
Konsultatsioon: T 7. tund

Grete Loit

Grete Loit

5.d klassijuhataja
Muusika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Hele Kriisa

Hele Kriisa

5.a klassijuhataja
Eesti keel, kirjandus
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Indrek Nuuma

Indrek Nuuma

Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Ingrid Visk

Ingrid Visk

2.a klassijuhataja
Inglise keel

Irja Kändler

Irja Kändler

Keraamika

Jaana Lartšenko

Jaana Lartšenko

6.c klassijuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: N 8. tund

Jaana Tooming

Jaana Tooming

1.d klassijuhataja
Konsultatsioon: K 7. tund ja kokkuleppel (6.e ja 5.d matem)

Jaanika Mürk

Jaanika Mürk

2.h klassijuhataja
Eesti keel
Konsultatsioon: E 7. tund

Janar Soidla

Janar Soidla

Tööõpetus
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Jekaterina Krivorutška

Jekaterina Krivorutška

Vene keel
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Johanna Muidre

Johanna Muidre

8.f klassijuhataja
Konsultatsioon: T 7. tund, kokkuleppel õpetajaga

Kairi Lääne

Kairi Lääne

Vene keel

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
8.d klassijuhataja
Kunst, informaatika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Karl-Heinrich Arro

Karl-Heinrich Arro

Huvijuht
5.e klassijuhataja
Muusikaõpetus

Kati Liiver

Kati Liiver

1.g klassijuhataja

Katrin Jõeste

Katrin Jõeste

6.a klassijuhataja
Eesti keel, kirjandus, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Katrina Helstein

Katrina Helstein

Eesti keel

Kaur Alle

Kaur Alle

6.b klassijuhataja
Bioloogia, geograafia
Konsultatsioon: T 8. tund

Kersti Vahter

Kersti Vahter

8.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel õpeajaga

Kristel Jürgenson

Kristel Jürgenson

5.f klassijuhataja
Inglise keel, ajalugu
Konsultatsioon: K 7. tund

Kristel Sirman

Kristel Sirman

4.a klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: K 7. tund

Kristiin Anton

Kristiin Anton

Loodusained
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Kristin Mei

Kristin Mei

5.b klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 7. tund ja K 7. tund õpetajaga kokkuleppel

Laura Rohlin-Püü

Laura Rohlin-Püü

1.f klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Leili Meijel

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon kokkuleppel õpetajaga

Lia Trummer

Lia Trummer

Muusika, tugiõpe, pikapäevarühm
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga (219)

Liina Saaremäe-Soidla

Liina Saaremäe-Soidla

Matemaatika
Konsultatsioon: E 8. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Liis-Astrid Roots

Liis-Astrid Roots

7.b klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Maire Kinkar

Maire Kinkar

2.c klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 7. tund (5.c) ja kokkuleppel õpetajaga

Mait Pinsel

Mait Pinsel

7.a klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: N 8. tund

Mare Kaljuste

Mare Kaljuste

Matemaatika
Konsultatsioon: N 8. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Marge Kiik

Marge Kiik

Muusika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Margot Müllerson

Margot Müllerson

Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Mari Jõudvald

Mari Jõudvald

5.c klassijuhataja
Inglise keel, kunst
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Mari Tarning

Mari Tarning

7.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 8. tund, kokkuleppel õpetajaga

Mari Tomp

Mari Tomp

Kehaline kasvatus (rütmika)
Konsultatsioon: K 6. tund (peeglisaal)

Marianna Leškina

Marianna Leškina

Vene keel

Marina Alekseev

Marina Alekseev

Vene keel

Marion Maasikas

Marion Maasikas

8.b klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: E 8. tund eelneval kokkuleppel õpetajaga

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: kokkuleppel

Marlen-Elizabeth Suursööt

Marlen-Elizabeth Suursööt

Õpetaja abi Möldre majas

Marliis Pomerants

Marliis Pomerants

7.d klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 8. tund ja K 7.tund

Merike Palts

Merike Palts

Loodusõpetus, bioloogia, keemia
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Merike Raudmann

Merike Raudmann

6.e klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Merle Koha

Merle Koha

2.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: K 6. tund ja N 7. tund

Mirjam Aruste

Mirjam Aruste

1.c klassijuhataja
Ajalugu
Konsultatsioon: N 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Õnneli Valter

Õnneli Valter

7.f ja 9.e klassijuhataja

Piret Laane

Piret Laane

4.b klassijuhataja
Tööõpetus
Konsultatsioon: E 7. tund

Piret Puusta

Piret Puusta

Muusikaõpetus

Rainer Raud

Rainer Raud

Maleõpetaja
Konsultatsioon: R kell 14:00 - 14:30

Reet Gutmann

Reet Gutmann

4.d klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund + kokkuleppel

Riin Buddell

Riin Buddell

9.b klassijuhataja
Eesti keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Riina Loost

Riina Loost

Kehaline kasvatus

Rita Nilender

Rita Nilender

Vene keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Sigrit Nigulas

Sigrit Nigulas

1.b klassijuhataja
Kunst, tööõpetus
Konsultatsioon: T 5. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Siiri Evard

Siiri Evard

8.a klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: N 8. tund

Sille Kanter

Sille Kanter

3.c klassijuhataja
Ajalugu
Konsultatsioon: K 6.tund ja kokkuleppel õpetajaga

Sirli Lindorg

Sirli Lindorg

Ujumine

Tarmo Kivisilla

Tarmo Kivisilla

Muusikaõpetus

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: N 6. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Toomas Artma

Toomas Artma

5.h/6.g klassijuhataja
Kehaline kasvatus

Triin Aarna

Triin Aarna

7.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: E 8. tund (7.e, 9.b ja 9.c); T 8. tund (9.d)

Triinu Künstler

Triinu Künstler

5.g klassijuhataja
Inimeseõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Ülle Vizgirda

Ülle Vizgirda

2.d klassijuhataja
Kunstiõpetus

Urve Soomets

Urve Soomets

9.c klassijuhataja
Käsitöö ja kodundus
Konsultatsioon: N peale 8. tundi kokkuleppel õpetajaga