2023_11_01

Laagri Kooli infokiri
1.11.2023

Kutse isadepäeva kontserdile
Isadepäeva kontsert on 9. novembril kell 17.30 mõlemas õppehoones. Kutsutud on kõik Laagri koolipere isad!
Pärast kontserti on 1. klassidel isadega töötoad oma koduklassides.
2. klassidel on isadega loodusaineline orienteerumismäng koolimajas.
3. klassid koos isadega kohtuvad võimlas sportlikel mängudel.
Möldre majas alates 17.00 avatud kohvik!

KiVa videokohtumine lapsevanematega 2. novembril
Laagri Kooli KiVa tiim kutsub 1. klasside vanemaid aga ka teisi huvitatud lapsevanemaid neljapäeval 2. novembril kell 18.00 videokohtumisele. Tiim teeb ülevaate Kiusamisvaba Kooli programmi põhimõtetest, selle toimimisest Laagri koolis ja tutvustab õpilaste KiVa küsitluse tulemusi. Kui teil on juba tekkinud KiVa kohta küsimusi, mida sooviksite meile edastada, ootame neid siia.
Videokohtumise lingi edastame Stuudiumi Suhtluse kaudu 2. novembril.

Halloweeni kostüümid jäid pildile.
Halloweeni kostüümidest ja pisut õhtul Möldre majas toimunud peost saab pilte vaadata siin
Täname noori fotograafe Greetet ja Marki!

Õpilasesinduse koosolek
Õpilasesindus kohtub kolmapäeval, 8. novembril 3. tunni ajal peamajas konverentsiruumis ja Möldre majas aulas.

Koolidevahelised rahvastepalli võistlused
8. novembril kell 9.00 – 15.00 toimuvad Kiili koolis Harjumaa koolidevahelised rahvastepalli võistlused 4.-5.klasside tüdrukutele. Nimekiri on koostamisel ja täpsema informatsiooni saadab õpetaja Tiina Veider asjaosalistele läbi Stuudiumi suhtluse.

Karjäärinõustamised
Novembris algavad individuaalsed karjäärinõustamised 9. klasside õpilastele. Nõustamise aja ja ruumi saab teada klassijuhatajalt.

Keskkonnakuu koolisööklas
Novembris on Daily koolisööklates traditsiooniliselt Keskkonnakuu. Keskkonnakuu eesmärgiks on juhtida tähelepanu olulisele probleemile – toidu raiskamine.
Keskkonnakuu raames toimuvad koolides mitmesugused põnevad tegevused, millest saad lähemalt lugeda sealt.

Näitus “Inimõigustest nõukogude ühiskonnas”
Laagri Kooli peamaja fuajees on kuni 3. novembrini avatud Inimõiguste Instituudi näitus “Inimõigustest nõukogude ühiskonnas”. Näituse koostajad toovad välja, et lugeda saab oma valdkonna asjatundjate kirjutatud tekste, mis avavad inimõiguste erinevaid aspekte, mida tänapäeva noored ei pruugi teada, vaimulike tagakiusamisest ettevõtluse karmi piiramiseni. Samuti toovad autorid välja Nõukogude Liidu õigusi selekteeriva, süstemaatilist õigusetust rakendanud riigi erinevuse Eesti Vabariigiga. Lisainfot näituse kohta ja virtuaalselt näitust külastada saab Inimõiguste Instituudi kodulehel.

Penaltiäss 2023 tulemused
Penaltid on löödud ja väravad kaitstud! Kuidas läks, vaata sealt.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

KiVa videokohtumine
Laagri Kooli KiVa tiim kutsub 1. klasside vanemaid aga ka teisi huvitatud lapsevanemaid neljapäeval 2. novembril kell 18.00 videokohtumisele. Tiim teeb ülevaate Kiusamisvaba Kooli programmi põhimõtetest, selle toimimisest Laagri koolis ja tutvustab õpilaste KiVa küsitluse tulemusi. Kui teil on juba tekkinud KiVa kohta küsimusi, mida sooviksite meile edastada, ootame neid siia.
Videokohtumise lingi edastame Stuudiumi Suhtluse kaudu 2. novembril.

Edumuse veebikursused
Vaimne tervis, rahatarkus, tehnoloogia, võõrkeeled ja veel 60+ põnevat valikainekursust ootavad Sind Edumuse veebikoolis! Tule õpi põnevaid ja praktilisi teadmisi oma valdkonna professionaalide käe all ja arvesta need koolis valikainena.
Vaata kursuseid ja registreeru, enne kui grupid täis saavad: https://school.edumus.ee

YFU otsib vahetusperesid!
Õpilasvahetusprogrammidega tegelev YFU Eesti otsib taas vahetusperesid. Programmis osalemise võimalused ja tingimused leiab YFU kodulehelt.

Harju Jalgpallikool kutsub treeningutele!

MER stuudio tantsutreeningud
MER stuudio korraldab tantsutreeninguid nii peamajas kui Möldre majas. Lähemalt loe plakatilt ja vaata videost!

TÄISKASVANUTE KERAAMIKAKURSUSED

Toimumisaeg:

I rühm – teisipäeviti, 31. oktoober – 12. detsember 2023, kell 18.00-19.30

II rühm – neljapäeviti, 2. november – 21. detsember 2023, kell 18.00-19.30

“Minimuusikal” laulustuudio

Huviringid!
Mõnus valik huviringide videotutvustusi asub seal