2023_06_07

Aktustele järgnevad klassijuhatajatunnid!

9. klassi (15. lend) lõpuaktus 20. juuni kell 12.00

Õppeaasta lõpeb
9. juunil pannakse trimestri- ja aastahinded välja. Oma hinnete seisu näed sealt.

Spordipäevad!
12. juunil algusega 8.30 algab 1. – 4. klasside spordipäev peamaja staadionil ja Möldre maja 1. – 6. klasside spordipäev Möldre maja staadionil. Päev kestab orienteeruvalt 11.30-ni. Peale spordipäeva lõppu toimub söömine sööklas.

13. juunil algusega 8.30 algab 5. – 8. klasside spordipäev peamaja staadionil. Päev kestab orienteeruvalt 11.30-ni. Peale spordipäeva lõppu toimub söömine sööklas.
Selga pidulikud spordiriided!

Kandideeri kooli hoolekogusse!
Kooli hoolekogu volitused lõpevad selle õppeaastaga ning uus hoolekogu valitakse augustis lapsevanemate üldkoosolekul. Hoolekogu kandidaate saab esitada seal.

Augustilõpu müügipäevad
Koolivormi müük: 28.-29. augustil kell 10.00-19.00
Koolitarvete müük: 28.-29. augustil kell 10.00-19.00
Müük toimub peamajas.

Mõlema õppehoone lapsevanemate üldkoosolek
toimub 30. augustil kell 18.00.

Kooli ajaleht Tõruke!
Selle õppeaasta viimast kooli ajalehte “Tõruke” saab sirvida seal.

Leitud ja kaotatud
Palume vaadata mõlemas õppehoones leitud asjade nurgakesse nii õpilastel kui lapsevanematel. Aasta jooksul on sinna kogunenud nii mõndagi. Kõik leitud asjade nurka jäänud esemed lähevad suvealguse festivalil heategevuslikuks kaubaks. Peamaja leitud asjade nurgas on ka mitu paari suuski. Suusad, mis jäävad suvevaheajaks kooli, võtab kool järgmisel õppeaastal kooli kasutusse.
Kaotatud asju pole me veel leidnud.

Koolivorm teisele ringile
Kui õpilasel on koolivormi osad, mis on väikseks jäänud või mida enam ei kasutata (näiteks 9. klass), siis oleme tänulikud, kui pakute neid järgmistele õpilastele. Tasu eest saab kõige lihtsamini seda teha Facebooki grupis “Laagri kool – Osta/müü/vaheta“. Tasuta ära andmiseks võib tuua koolivormi kooli kantseleisse (mõlemas õppehoones).

Kevadsammud
Väljakutse Kevadsammud sai selleks korraks läbi ning 28 päevaga kogus kõige rohkem samme Laagri Kooli õpilane Trevor Tiitsar (8.b) kes sai kokku 973 386 sammu! Kokku osales väljakutsel 2008 õpilast üle Eesti.
Palju õnne!

Õpilasesinduse koosolek
Õpilasesinduse selle õppeaasta viimane koosolek toimub 8. juunil kell 10.00 Möldre majas.

Suvealguse festival
Laagri Kooli traditsiooniline Suvealguse festival toimub 8. juunil algusega kell 17.00. Oodatud on kogu koolipere ja külalised lähemalt ja kaugemalt!
Oma aasta jooksul õpitut on just siis hea lavalaudadele sättida. Õpilaste omavalmistatud asjadega kauplemine toimub laadal. Laadga kogume raha mõlema õppehoone sisehoovi tegevusvõimaluste laiendamiseks.
Registreerimine on avatud!

Otsime õpetajaid

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

Suvelaagrid

Tänavakultuuri Linnalaager
Põnev ja rohkelt tegevust pakkuv laager toimub Laagri kultuurikesuses kohe koolivaheaja alguses, 19.- 22. juuni.

Korvpallilaager!
Laagri Huvialakool koostöös TalTechi korvpallikooliga kutsub lapsi linnalaagritesse! Klõpsa pildil ja loe lähemalt.

TaimAUT lastelaagrid 2023

Alanud on registreerumine suvistesse TAIMAUT LASTELAAGRITESSE!
Info ja registreerumine siit  https://taimaut.ee/

Saue noortekeskuse linnalaager
Saue noortekeskus korraldab 26. – 30. juunini linnalaagri lastele vanuses 7 – 14 aastat. Klõpsa plakatil ja loe lähemalt.

Pivarootsi seiklus- ja kunstilaager
3. – 9. juulil korraldab Saue noortekeskus Pivarootsis 8 – 18 aastastele lastele seiklus- ja kunstilaagri.
Rohkem saad lugeda sealt.

Videoloeng lapsevanematele “Mida teha, kui lapsel on digisõltuvus”
Psühholoog, paari- ja pereterapeut Kätlin Konstabel annab lapsevanemale nõuandeid, kuidas märgata nutiseadme liigtarvitamist või sellest sõltuvust ning kuidas kokku leppida nutiseadmete kasutamine.
Videoloenguid saab vaadata seal.

NB! Huviringide õppetöö kestab kuni 13.06.2023!

Hoolekogu koosolek
Laagri Huvialakooli hoolekogu koosolek toimub 12. juunil kell 18.00 Laagri Kooli õpetajate toas.

Korvpallilaager!

Registreerimine väikekooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli väikekooli on avatud!

Registreerimine eelkooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli eelkooli on avatud!

Kõikide huvalakooli ringide tutvustusi näed sealt.