2023_03_15

Laagri Kooli infokiri
15.3.2023

Talvelaagri arved
LHSK OÜ raamatupidamine saadab alates 20. märtsist talvelaagris osalenud lapsevanema kontaktmeilile talvelaagri arve. Transport, majutus ja toitlustus läks ühe õpilase kohta maksma 58,50€.

Värske Tõruke
Selle aasta esimest Tõrukest saab lugeda sealt.

Koolivormi varud täienesid
Viimaste kuude jooksul ei ole koolivormi müüjal olnud laos kõiki suuruseid rohelisi koolivormi polosid ja kampsuneid. Koolivormi müüja andis teada, et taas on olemas kõiki suuruseid koolivormi rohelisi polosid ja kampsuneid.
Laagri Kooli koolivormi tootjafirma esindaja Cristine Russow,  telefon: 56603635, e-post: info@amildes.ee

Rakett 69
Laagri Kooli vilistlane Joosep Lukin on teadusvõistluse Rakett 69 tiimivoorudest edasi jõudnud ja nüüd võistlevad osalejad individuaalselt. Jälgime põnevusega, kuidas tal läheb ja hoiame pöialt!
Kõiki saateid saad näha seal.

Lauluvõistlus “Laululind”
Selle-aastane solistide lauluvõistlus Laululind toimub 16. märtsil kell 17.30 Möldre majas. Laululinnu juhendit loe sealt. Parimad lähevad edasi Saue valla laululapse võistlusele, mis toimub 31. märtsil.

Koolispordiliidu ujumisvõistlused
17. märtsil kell 12.00 toimuvad Loksa ujulas Eesti Koolispordi Liidu ujumisvõistlused.
Laagri kooli esindavad:
kuni 5. klassid: Robert Salmiste (5.b), Tristan Tormi Tuul (5.b),  Harald Mägi (5.c), Mairiin Lahe (5.e), Anni Louise Viks (5.e), Sofie Elisabeth Eier (5.f).
6.-7. klassid: Kene-Mai Kuktalu (6.a), Morten Pallav (6.a), Karoliis Baumann (6.b), Rihard Mägi (7.c), Sander Tartu (7.c), Elisabeth Vizgirda (7.d).
8.-9. klassid: Karl Vilson (8.a), Triin Lapa (8.b), Mirell Ojamäe (8.b), Kätriin Emily Luik (8.c), Karl Vali (9.a), Paul Holger Luhtein (9.b), Martin Nõmm (9.c).
Väljasõit kooli juurest umbes kell 10.00, tagasi umbes kell 17.00. Sihtpunkti ja tagasisõit tellitud bussiga. Juhendajaks ja saatjaks Leili Meijel.

Emakeelenädal
13.-17. märtsil tähistame emakeele nädalat. Neljapäeval, 16. märtsil 1. tunni ajal kohtuvad 1.-3. klassid peamaja aulas esitades eesti teemalisi luuletusi.
Nädala jooksul ainetundides panevad oma eesti keele teadmised proovile nii 4.-6. klassid kui ka 7.-9. klassid. Selguvad parimad luuletajad 4.-6. klasside hulgast ja kõnelejad 8.-9. klassidest.

Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku meistrivõistlused
22. märtsil kell 10.00 toimuvad Lasnamäe Kergejõustikuhallis Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku meistrivõistlused. Laagri Kooli esindajaid saab näha seal.
Väljasõit kooli juurest umbes kell 10.00, tagasi umbes kell 16.00. Sihtpunkti ja tagasisõit tellitud bussiga.
Juhendajaks ja saatjaks õpetaja Tiina Veider.

Kurtna Kangutaja 2023
9. märtsil toimus Kurtna kooli võimlas sõudeergomeetrite võistlus Kurtna Kangutaja 2023. Laagri Kooli saabus sealt mitmeid auhinnalisi kohti:
4.-5. klass tüdrukud I koht Emma Schults (5.e)
4.-5. klass poisid III koht
Karl Sander Otsa (5.b)
6.-7. klass poisid III koht
Rasmus Priimägi (7.b)
8.-9. klass klass tüdrukud III koht Maria Tammiste (8.a)
8.-9. klass klass poisid II koht
Karl Vilson (8.a)
Palju õnne ja suur tänu osalejatele ja neid saatnud õpetajale Tiina Veider!

Gomoku karikavõistlused
11.-12.03.2023 toimusid rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused Gomokus. Laagri huvialakooli võistkond, kus toimetavad ka Laagri kooli õpilased, saavutas võistkondliku III koha! Võistkonda kuulusid Tristan Tormi Tuul (5.b), Ronan Thor Tuul (2.b), Karl Kiipus (5.d).

Kõnevõistluse lõppvoor
8.-9. klasside Harjumaa videokõnevõistluse “Kas siis selle maa keel laulu tuules ei või taevani tõustes üles igavikku omale otsida” lõppvoorus saavutas Silver Robin Marimäe (9.b) II koha!
Palju õnne ja suur tänu õpilasele ning teda juhendanud ja võistlusel saatnud õpetajale Riin Buddell!

Vilistlaste korvpall
20. aprillil toimub järjekordne 3×3 korvpallikohtumine õpetajate, õpilaste ja vilistlaste vahel.
Klõpsa plakatile ja loe lähemalt!

Hoolekogu koosolek
Laagri Kooli hoolekogu järgmine koosolek toimub 5. aprillil kell 18.00 Möldre majas.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

TaimAUT lastelaagrid 2023

Alanud on registreerumine suvistesse TAIMAUT LASTELAAGRITESSE!
Info ja registreerumine siit  https://taimaut.ee/

Õppeväljasõit – igav või põnev kogemus?
Tartu Ülikooli Pärnu kolledži disainmõtlemise ja digiturunduse eriala üliõpilased korraldavad õpilaste seas küsitluse õppereisidekohta. Klõpsa lingile ja vasta kindlasti!

Märtsikuu üritused Saue vallas
Vaata, mida põnevat märtsis Saue vallas tehakse:

Laagri Noortetoa tegemised märtsis
Uue kuu toimetamised uues kalendris. Klõpsa ja vaata!

Meeste aasta Saue vallas!
Saue vallas on sellel aastal meeste aasta ehk eesmärk on pakkuda võimalikult palju ja mitmekesist tegevust, et mehi rohkem kodust välja saada ja innustada millegagi tegelema.
Märtsi tegevused saab teada plakatilt.

Registreerimine eelkooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli eelkooli on avatud!

Registreerimine väikekooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli väikekooli on avatud!

BFM koolitus eetikast ja ohutusest võtteplatsil
Sissejuhatav kursus võtteplatsi telgitagustesse avab osalejatele põneva filmimaailma andes esmase ülevaate võtteplatsi tööst, meeskonnast ja hierarhiast, eetikast ja ohutusest võtteplatsil, mis on vajalikuks lävendiks võtteplatsil töötamisele. Kursus algab 1. aprillil ning toimub nädalavahetuseti aprillis ja mais. Täpsem info ja ajakava siin: https://www.tlu.ee/koolitused/too-tooohutus-ja-eetika-votteplatsil

Kõikide huvalakooli ringide tutvustusi näed sealt.