2023_03_08

Laagri Kooli infokiri
8.3.2023

Värske Tõruke
Valminud on selle aasta esimene Tõruke! Lugeda saab sealt.

Loovtööde esitamise tähtaeg
7. klassid esitavad oma valmis saanud loovtöid juba 15. märtsil.

Kurtna Kangutaja 2023
9. märtsil kell 12.00 toimub Kurtna kooli võimlas sõudeergomeetrite võistlus Kurtna Kangutaja 2023! Laagri Kooli esindavad Emma Schults (5.e), Evely Lucy Chambers (5.b), Oskar Lemloch (5.a), Karl Sander Otsa (5.b), Maria Veide (7.c), Karoliina Nõmme (6.a), Rasmus Priimägi (7.b), Jasper Joosep (7.d), Maria Tammiste (8.a), Terle Juss (9.d), Karl Vilson (8.a), Mattias Madis (9.d).

Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
10.-11. märtsil toimub Tallinna Ülikooli Astra majas emakeeleolümpiaadi lõppvoor. Laagri Kooli esindab Trevor Tiitsaar (8.b). Juhendaja õpetaja Hele Kriisa.

Kõnevõistluse lõppvoor
8.-9. klasside Harjumaa videokõnevõistluse “Kas siis selle maa keel laulu tuules ei või taevani tõustes üles igavikku omale otsida” lõppvooru kutsutud õpilased: Jakob Käis (8.a) Silver Robin Marimäe (9.b) ja Karl Wilhelm Kikas (9.c) osalevad 14. märtsil Viimsi Koolis lõppvõistlusel. Õpilasi saadab õpetaja Riin Buddell.

Emakeelenädal
13.-17. märtsil tähistame emakeele nädalat. Emakeele päeval, 14. märtsil võistlevad 4.-6. klassid (3. tunni ajal aulas) ja 7.-9. klassid (1. tunni ajal aulas) emakeele mälumängus.
Neljapäeval, 16. märtsil 1. tunni ajal kohtuvad 1.-3. klassid peamaja aulas esitades eesti teemalisi luuletusi.
Nädala jooksul ainetundides panevad oma eesti keele teadmised proovile nii 4.-6. klassid kui ka 7.-9. klassid. Selguvad parimad luuletajad 4.-6. klasside hulgast ja kõnelejad 8.-9. klassidest.

Känguru 2023
Matemaatikavõistlus Känguru üleriigiline voor toimub 16. märtsil koolis kohapeal. Koolisisesel voorul osalevad kõik õpilased, toimumisaja ja info saad oma matemaatikõpetaja käest. Iga klassi 2 parimat lähevad edasi üleriigilisele Känguru võistlusele. Kui õpilane ei liigu automaatselt edasi, kuid soovib ikkagi üleriigilisel võistlusel osaleda, tuleb sellest oma matemaatikaõpetajale teada anda.

Lauluvõistlus “Laululind”
Selle-aastane solistide lauluvõistlus Laululind toimub 16. märtsil kell 17.30 Möldre majas. Laululinnu juhendit loe sealt. Parimad lähevad edasi Saue valla laululapse võistlusele, mis toimub 31. märtsil.

Vastuvõtt 1. klassi
Peamajja laekus 113 avaldust Möldre majja 86 avaldust. Eelkoolipäev (kohtumine kooli kandideeriva lapsega) toimub mõlemas majas 28. märtsil kell 13.00.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

Harju JK Laagri kodumäng
11. märtsil kell 14.30 kohtuvad Laagri Arenal Harju JK Laagri  ja Tallinna JK Kalev. Tule omadele kaasa elama!

TaimAUT lastelaagrid 2023

Alanud on registreerumine suvistesse TAIMAUT LASTELAAGRITESSE!
Info ja registreerumine siit  https://taimaut.ee/

Õppeväljasõit – igav või põnev kogemus?
Tartu Ülikooli Pärnu kolledži disainmõtlemise ja digiturunduse eriala üliõpilased korraldavad õpilaste seas küsitluse õppereisidekohta. Klõpsa lingile ja vasta kindlasti!

Märtsikuu üritused Saue vallas
Vaata, mida põnevat märtsis Saue vallas tehakse:

Laagri Noortetoa tegemised märtsis
Uue kuu toimetamised uues kalendris. Klõpsa ja vaata!

Meeste aasta Saue vallas!
Saue vallas on sellel aastal meeste aasta ehk eesmärk on pakkuda võimalikult palju ja mitmekesist tegevust, et mehi rohkem kodust välja saada ja innustada millegagi tegelema.
Märtsi tegevused saab teada plakatilt.

PEFF 2023
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi filmifestival ehk PEFF 2023 leiab aset 30. märtsil ehk eesti esimese filmioperaatori Johannes Pääsukese sünniaastapäeval. Filmifestivalil võistlevad õpilasfilmide ja tudengifilmide kategoorias lühifilmid, dokumentaalid, muusikavideod ning animatsioonid. Festivali eesmärgiks on pakkuda noortele filmitegijatele võimalust jagada audiovisuaalset loomingut avalikkusega ning kohtuda teiste filmitegijatega.
PEFF toimub 2023. aastal esmakordselt. Osalejate töid hindab oma ala professionaalidest kokku pandud neljaliikmeline žürii.
Festivali osalemistingimused.
Registreerimislink filmifestivalil osalemiseks.
Küsimuste korral kirjutage julgelt peff@kjpg.tartu.ee

11.03.-12.03.2023 toimub Laagri Kooli sööklas Eesti ja Läti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus.

Kontakt ja registreerumine: Ants Soosõrv, 56 69 73 82, asoosyrv@hotmail.com
Täpsem info:

Registreerimine eelkooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli eelkooli on avatud!

Registreerimine väikekooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli väikekooli on avatud!

Kõikide huvalakooli ringide tutvustusi näed sealt.