2022_12_14

1.c klassi õpilased jutustavad päkapikkudest

Infokiri

2022.a. viimased koolipäevad!
Aasta lõpuni ja jõuludeni on jäänud veel vaid loetud päevad. Detsembrisse jääb nii külalisesinejaga kontsert kui oma kooli kontsert, ka küünalde süütamine ja klassihommikud. Viimane nädal enne koolivaheaega on seatud nii:
16. detsembril on jõulukampsuni päev.
19. detsembril
on tavaline koolipäev, mis algab advendikogunemisega.
20. detsembril esineb kooliperele Koit Toome, toimuvad klassihommikud.
Möldre majas kell 9.00 kontsert, millele järgnevad klassihommikud. Varem tulijad vaatavad aulas filmi.
Peamajas 1.-5. klassi kontsert kell 11.00, järgnevad klassihommikud. Varem tulijad vaatavad raamatukogus filmi.
Peamajas 6.-9. klassi kontsert kell 12.00, sellele eelnevad klassihommikud.
Pikapäevarühma ei toimu.
21. detsembril küünalde süütamine kell 8.30 nii pea- kui Möldre majas ja kooli aastalõpukontsert kell 9.30 mõlemas õppehoones korraga. Palume õpilastel varuda õueküünlaid (mitte kalmuküünlaid).
Päev lõpeb umbes 11.00 paiku. Koolibussi graafik selgub lähipäevadel. Bussiaegu saab näha seal või kooli koduelehelt.
Pikapäevarühma ei toimu.
NB! Palume õpilastel 20. ja 21. detsembril kanda pidulikku koolivormi!

Koolivaheaeg!
22. detsembrist kuni 8. jaanuarini on koolivaheaeg!
Kohtume jälle 9. jaanuaril!

Paugutamine enne jõule
Pürotehnilise toote (ilutulestik, paugutajad jms.) kasutamisel tuleb arvestada avalikus kohas käitumise ja avaliku korra nõudeid. Hea tava kohaselt enne jõule ja jõulude ajal ei paugutata.
Kooli pürotehnilisi vahendaid kaasa võtta ei tohi!
Mida ja kuidas kasutada tohib, saad teada sealt.

Rahvastepallis II koht!
8. detsembril toimusid Koolispordi Liidu piirkondlikud finaalvõistlused rahvastepallis 4.-5. klassi õpilastele. Laagri Kooli võistkond saavutas II koha! Võistkonnas mängisid: Kenter Koorits (5.a), Aleksander Kraag (5.a), Mihkel Siller (5.a), Otto Käis (5.d), Rasmus Varts (5.d), Ott Eesmaa (5.e), Kevin Laid (5.f), Henri Mere (5.f). Võistluste protokolli saab näha seal.
Suur tänu osalejatele ning õpilasi saatnud ja juhendanud õpetajale Tiina Veiderile!

Toomapäeva laat 21. detsembril Laagri kultuurikeskuses
Kell 17.00-20.00 toimuval Toomapäeva laadal on avatud ka Laagri Kooli müügilett!
Laadast saad lähemalt lugeda sealt.

Liikuma kutsuv advendikalender

Laagri Kooli Liikuma Kutsuva Kooli tiim on valmis meisterdanud liikuma kutsuva advendikalendri! Algava jõulukuu igal koolipäeval kuni jõuluvaheajani on võimalus leida liikumisüllatusi ja vahvaid tegevusi igasse koolipäeva. Kalendrist leiab tegevusi nii tundidesse kui vahetundidesse, nii üksi kui ka mitmekesi. Ikka selleks, et liikumisrõõmu jaguks igasse päeva!
Soovime kõigile Laagri Kooli õpilastele ja õpetajatele rõõmsat ja liikuvat detsembrit.
Kalendri leiab sealt või pildile klõpsates.

Värske Tõruke!
Laagri Koolil ilmub koolileht Tõruke juba aastast 2007. Lugeda saab koolisiseseid tegemisi, mõningaid saavutusi, inimestest, ilmast ja muust huvitavast.
Selle õppeaasta esimene number on valmis saanud ning ootab lugejaid!
Lugeda saab seal.

Hoolekogu koosolek
Kooli hoolekogu koguneb 15. detsembril kell 18.00.

Õppekäigud Linnaelumuuseumisse
Laagri Kooli 7. klassid osalevad vastavalt õppekava teemadele Tallinna Linnamuuseumi muuseumitundides „Keskaja linnaelu“. Neljapäeval, 15. detsembril on muuseumis 7.c ja 7.e klass ning lisaks muuseumile on kavas Toompea tuur „Olulised hooned maaisandate kantsis“.
Muuseumitunni toimumist toeteb kultuuriranits.
Õpilased liiguvad koos õpetaja Ain Karutoomi ja ühistranspordiga.

Löö KiVa tegemistes kaasa!
KiVa kutsub aktiivseid vanemaid vahetundides õpilaste aega sisustama mängude või muude ühistegevustega ning appi korda pidama. Oma soovist kooli tulla palume teada anda kiva@laagrik.edu.ee.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

Detsembrikuu kultuuriüritused Saue vallas
Mida vahvat detsembris vallas korraldatakse, saad teada, kui klõpsad plakatil.

Laagri noortetoa tegemised detsembris
Ka detsembris on noortetoas hulganisti tegemisti, sealhulgas toredaid töötubasid! Altpoolt leiad noortetoa kalendri ja töötubade info.

Koolivaheajal 22.12.2022-08.01.2023 huviringe ei toimu, välja arvatud eraldi kokkulepped huviringi õpetaja, treeneri või juhendajaga.

Kõikide huvalakooli ringide tutvustusi näed sealt.