Isadepäeva kontsert ja töötoad
7. novembril kell 17.30 algab kooli aulas kontsert kõikidele isadele.
Peale kontserti toimuvad 1.-3. klassidel töötoad:
1. klassid meisterdavad koduklassides.
2. klassid lahendavad koolimajas orienteerudes loodusteemalist ristsõnamängu.
3. klassid toimetavad võimlas (vahetusriideid pole vaja kaasa võtta).

Tähelepanu koolibussi peatuses.
Palume koolibussiga sõitjatel pöörata tähelepanu ohutule käitumisele bussipeatustes ja bussis. Eriti just bussile minnes tuleb vältida kiirustamist ja trügimist, sest selle käigus võib keegi viga saada. Viimasel ajal on tulnud signaale, et pärast koolipäeva lõppu on koolibussi peale minnes käitumine olnud ohtlik nii endale kui teistele.

Ilmunud on uus koolileht “Tõruke”.
Tutvu eelmise viiendiku tegevustega läbi õpilaste kirjutiste ja piltide siin.

Muutub hommikupudru ja pikapäevarühma eine eest tasumine.
Alates 01.11.2019 tuleb lapse hommiku- või pikapäeva lisaeine eest tasuda uues Daily tellimiskeskuses veebilehel toitkooli.ee

Täpsem info sealt või tellimiskeskusest.

Teadmiseks

Daily koolitoitlustuse rahulolu uuring.
Ka sel aastal toimub Daily koolitoitlustuse rahulolu uuring. Ankeet asub siin, vastata saab 01.11-15.11.2019.

31. oktoobril toimub koolidevaheline rahvastepallivõistlus 4.—5. klassi tüdrukutele.
Võistkonda kuuluvad: Marian Jesse 5.a, Annabel Leppik 5.a, Liis Marii Reinhaus 5.a, Maria Tammiste 5.a, Anete Saaring 5.c, Daniela Tuusis 5.c, Mirtel Voog 5.c, Anet Pedask 5.d.
Võistlus toimub Kiili Gümnaasiumi Spordihallis. Väljasõit kooli eest kell 8.00. Tagasi ollakse umbes kell 15.30. Juhendajaks ja saatjaks Tiina Veider, kaasas kontakttelefon nr 58669578.

Õpilasesinduse koosolek toimub 5. novembril.
Õpilasesinduse liikmed saavad kokku teisipäeval, 5. novembril 2. tunni ajal aulas.

6. novembril toimub koolidevaheline rahvastepallivõistlus  4.—5. klassi poistele.
Võistkonda kuuluvad: Ken Ink 4.b, Jakob Käis 5.a, Armin Soo 5.a, Karl Vilson 5.a, Steven Kangur 5.b, Sander Alamaa 5.c, Oliver Kullamäe 5.c, Mathias Merilai 5.d.
Võistlus toimub Kiili Gümnaasiumi Spordihallis. Väljasõit kooli eest kell 8.00. Tagasi ollakse umbes kell 15.30. Juhendajaks ja saatjaks Tiina Veider,  kaasas kontakttelefon nr 58669578.

Ohutusnädalal 4.-8. novembril!
Ohutusnädalal on oluline märgata kui ohutult käitud internetis. 2. klassidele räägib ohtudest Diana Poudel. 4.-5. klassid keskenduvad nendele teemadele informaatika tundides. 7.-9. klassid panevad endi teadmised prooviler “Häkkerite lahingus”.

Helkurhirv helendab jälle.
Koolimaja peaukse juurde tuleb taas helkureid vahendama hirvekujuline helkurhoidja.

Laagri Kooli Paadimees lükkub edasi.
Algselt 15. novembril toimuma pidanud sisesõudmisvõistlus lükkub edasi 2.-6. detsembri nädalasse.

Kooli raamatukogus näitus “Unustamatu linn”.
Piltidel on kujutatud Tallinna vanalinna ning tööd on joonistanud ja Eestisse toimetanud noored kunstihuvilised Trožka linnast kunstistuudiost “Blik” (Venemaa, Tveri oblast).

VÕRKPALLITREENINGUD
Kõik võrkpallihuvilised 3.-5. klasside lapsed on oodatud võrkpallitreeningutele, mis toimuvad alates 5.novembrist 2019 Laagri Kooli võimlas.
Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14.00-15.00.
Treener: Tiina Veider
Info ja registreerumine

ETTEVALMISTUSKURSUSED PÕHIKOOLI LÕPETAJALE JA GÜMNAASIUMISSE ASTUJALE
Kursustele ootame 9.klasside õpilasi, kes soovivad täiendavalt põhjalikult valmistuda põhikooli lõpueksamiteks kui ka ettevalmistust erinevatesse gümnaasiumitesse kandideerimiseks.
Kursused toimuvad järgnevates õppeainetes:
Eesti keel:
4. november 2019 – 17. veebruar 2020.
Matemaatika:
I rühma kursus toimub 06.01.2020 – 29.04.2020
II rühma kursus toimub 06.01.2020 – 29.04.2020

VEEL ON VABU KOHTI TÄISKASVANUTE KUNDALINI JOOGA KURSUSTELE
Registreeri siit.

Maailma Laste Haikukonkurss
Taas toimub laste haikukonkurss. Eesti lapsed on konkursist juba kahel aastal osa võtnud ja see on olnud ülimalt populaarne. Täpsema info jaoks klõpsa pildil, registreerimisvormi leiad siit.