2023_01_11

Infokiri
11.1.2023

KUMU külastused
Jaanuaris lähevad 3., 6., ja 9. klassid taas muuseumitundidesse:
20. jaanuaril 6.b, 6.e, 6.f, 6.g, 6.h
24. jaanuaril 3.e, 3.f, 3.g
25. jaanuaril 6.a, 6.c, 6.d
26. jaanuaril 3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 3.h
27. jaanuaril 9.a, 9.b, 9.c, 9.d, 9.e
Transport koolist ja kooli tagasi on korraldatud ning muuseumikülastus toimub kultuuriranitsa programmi toel.

Talvelaagri kuupäevad
Veebruaris on ees ootamas talvelaagrid:
2.-3. veebruar 2. klassid Nelijärve puhkekeskuses
9.-10. veebruaril 3. klassid Jänedal, 4. klassid Nelijärvel ja 5. klassid Jõulumäel
16.-17. veebruaril 6. klassid Jänedal, 7.-8. klassid Nelijärvel ja 9. klassid Jõulumäel
Laagri maksumus selgub lähiajal, ilmselt tuleb arvestada suurema summaga kui eelmisel aastal.

Arve kunstitarvete ja käsitöövahendite eest
Kool (OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus) on lapsevanematele saatnud iga õpilase kohta arve, millega vanem tasub õpilase kunsti- ja käsitöötarvete eest ning 1. – 3. klassi õpilaste puhul ka õpilaspäeviku eest. Päeviku eest tuleb tasuda ka kõikidel teistel õpilastel, kes selle endale tellisid. Lisaks on arvel ka koolimütsi tellinutele mütsi maksumus. Kunstitarvete arve (maksumuse kujunemine on selgitatud siin) 12€, päeviku maksumus 3.46€, koolimüts 19€.
Kui tundub, et arve pole postkasti jõudnud, tasub vaadata rämpsposti kausta.

Infotund veipimisest lapsevanematele ja õpetajatele!
Kolmapapäeval, 18. jaanuaril kell 15.00 – 16.30 toimub Laagri Kooli peamaja aulas infotund “Mis on veip ja kuidas rääkida sellest oma lapsele?”. Infotunni viib läbi Brit Mesipuu
Et lapsevanematel oleks lihtsam sündmusega kursis olla, siis on Brit kohtumise ka Facebooki üritusena registreerinud. Infotund toimub kooli peamaja aulas kohapeal, küsimusi ja arutelu saab alustada aadressil: https://www.facebook.com/events/1092569334744310
Samuti saab seal ennast osalejaks märkida, et sündmuse meeldetuletused ja info kergemini osalejateni jõuaks.
NB! Koolitus on mõeldud õpetajatele ja lapsevanematele.

Palume koolibussis sõit kindlasti valideerida!
Saue vallas sõidab mitmeid bussiliine. Neid kasutavad ka mitmed õpilased kooli ja koju jõudmiseks. Selleks, et oleks ülevaade, kui paljudele inimestele bussiliin oluline on, tuleb sõit valideerida! Valideerimiseks tuleb bussi sisenedes viibata oma õpilaspiletit või rohelist kaarti.

Tantsuvahetunnid jaanuaris
Tantsuvahetunnid on ees ootamas 12. ja 25. jaanuaril suurtel vahetundidel.

Võrkpallis II koht!
3. – 4. jaanuaril toimusid Viljandis Eesti Koolispordi Liidu korraldatud võrkpallivõistlused õpetajatele. Kaks päeva kestnud jõukatsumiste tulemusena saavutas Laagri Kooli esindus II koha! Võistkonda kuulusid õpetajad Tiina Veider, Kristiin Anton, Jane Viskar, Heli Kirs, Kaur Alle, Erko-Hendrik Mõttus, Indrek Nuuma, Tarmo Kivisilla.
Suur tänu ja palju õnne!

Õpilasesindus kohtub!
Õpilasesindus saab kokku kolmapäeval, 18. jaanuaril 3. tunni ajal peamaja aulas.

Saue valla meistrivõistlused ujumises.
20. jaanuaril toimuvad Laagri Kooli ujulas Saue valla meistrivõistlused ujumises. Kuidas osaleda saab, saad teada sealt.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

Digikoristusnädal 2023
Eesti Rohelise kooli programm kutsub õppeasutusi, õpilasi ja kõiki huvilisi osa võtma suurest digitaalsest koristusnädalast 23.-29.01.2023!
Mida see tähendab ja kuidas osaleda, saad teada sealt või klõpsa pildil.

Laagri noortetoa tegemised jaanuaris
Altpoolt leiad noortetoa jaanuari kalendri.

Kõikide huvalakooli ringide tutvustusi näed sealt.