2022_11_23

I trimestri lõpp!
Trimestri hinded pannakse välja 25. novembril. Vaata veel üle, kas kõik hinded on sellised, nagu tahaksid. Kui ei ole, siis uuri õpetajalt, kuidas hindeid parandada saaks. Juhime igaks juhuks tähelepanu, et tegemist on I õppeperioodi lõpuga, koolivaheaega sellele ei järgne. Kooliaasta ajakava vaata sealt.

Kodanikupäev
Laupäeval 26. novembril tähistatakse kodanikupäeva, sel puhul on 28. novembril kooli oodata külalisi:
3. tunni ajal peamaja aulas 1.-5. klassid.
Oma töödest ja toimetamisest räägib Alice Juurik Saue Vabatahtlikust Tuletõrjeühingust.
4. tunni ajal peamaja aulas 6.-9. klassid.
Saue valla noorte volikogu loomisest ja selle tööst ja võimalustest räägib Laagri Kooli vilistlane ja Saue Valla volikogu asendusliige Indrek Paljak.
4. tunni ajal Möldre maja aulas 1.-6. klassid.

Laagri Kooli Paadimees 2022
Reedel, 18. novembril toimunud Laagri Kooli Paadimehe iga võistlusklassi võitjaid saab näha seal.
Täname kõiki osalejaid ja võistlust korraldanud õpetajat Tiina Veider!

Tantsuvahetunnid
Laagri Kool kutsub liikuma ja üks võimalus liikuda on osaleda tantsuvahetundidel.
Neljapäeval, 24. novembril on kahe suure vahetunni ajal aulas tantsuvahetunnid.

Võistlus “Välekala” 24. novembril
Neljapäeval toimuva individuaalujumisvõistlusel osalejate nimekirja näeb seal.
2.-3. klassid võistlevad 5. tunni ajal
4.-5. klassid 6. tunni ajal
6. klass ja 7.-9. klassid 7. tunni ajal

Geomeetria teemapäev 2022
30. novembril toimub 7.-9. klasside õpilastele geomeetriliste kujundite joonestamise võistlus „Geomeetria teemapäev 2022“.
Laagri Koolist osalevad: Ingrid Kraft (8.a), Annabel Leppik (8.a), Liis Marii Reinhaus (8.a), Maria Tammiste (8.a), Kiur Jaan Peeduli (8.b), Trevor Tiitsar (8.b).
Konkursitöö joonestavad õpilased 4.-6. ainetunni ajal Laagri Koolis.
Õpilasi juhendab õpetaja Kaja Kadarik.

Jõululaat
Jõululaadapäev on sel korral 6. detsembril. Mõlemas õppehoones saavad  alates 3. vahetunnist õpilased kaubelda enda tehtud meisterduste või söögikraamiga kuni kaupa või vastupidamist jätkub. Laat on heategevuslik!
Müügisoovist anna teada huvijuht Triinule või Karl-Heinrichile kuni 30. novembrini läbi Stuudiumi või kohapeal.
Laadale ostlema on oodatud kõik, kel võimalus läbi astuda, ka kaugemate külade rahvas!

Daily koolitoitlustuse rahulolu uuring 21.11-30.11.2022

Osale Daily koolitoitlustuse rahulolu uuringus! Rahulolu uuringut viiakse läbi perioodil 21.11-30.11.2022, ning tulemused on koolisööklale oluliseks tagasisideks, kuidas teenust veel paremaks muuta. Daily jaoks on oluline teada, millised on õpilaste ootused koolitoidule.
Uuringus saab osaleda seal: https://forms.office.com/r/PbFx2cUXMC

Löö KiVa tegemistes kaasa!
KiVa ootab aktiivseid vanemaid vahetundides õpilaste aega sisustama mängude või muude ühistegevustega ning appi korda pidama. Oma soovist kooli tulla palume teada anda kiva@laagrik.edu.ee.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu. Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Tiina Veider.

Kodanikupäeva noortefoorum Riigikogus
MTÜ Avatud Vabariik kutsub õpilasi osalema Kodanikupäeva noortefoorumil, mis toimub 25. novembril algusega kell 12.00 Riigikogu konverentsikeskuses.
Foorum on mõeldud eelkõige õpilastele alates 3. kooliastmest.
Foorumi teemaks on “Ühine infoväli ja ühtne ühiskond – kas realistlik eesmärk või klišee, mida pole võimalik saavutada?” Ühisest infoväljast lõimumise kontekstis räägitakse juba aastaid ja Integratsiooni monitooringu tulemused kinnitavad, et mõned edusammud selles valdkonnas Eesti ühiskond on viimaste 12 aasta jooksul kindlasti teinud.
Täpsem info ja registreerimine.

Laagri noortetoa tegemised novembris
Noortetoa novembri tegemistest saad lugeda, kui  klõpsad plakatil.

Õpilasfirmade laat
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) koostöös Ülemiste keskusega korraldab 26.11.2022 õpilasfirmade MEKA (laada).

Info ja registreerimine seal.

Lugemisprogramm “Lugemisisu”

Saue valla raamatukogudes toimub lugemisprogramm “Lugemisisu”. Programmi eesmärgiks on innustada 5–10-aastasi lapsi lugema, pakkudes selle juurde mängulist lisategevust.
– Tule küsi endale raamatukogust programmi lugemispass ja jäta endast “märk” Lugemisisu plakatile;
– Vali endale raamat;
– Loe raamat läbi, kanna see lugemispassi ja täida lugemispassis olev väike lisaülesanne;
– Küsi raamatukoguhoidjalt sissekande juurde tempel
Õppeaasta lõpus premeeritakse kõiki lugemispassi täitnud lapsi lugemisdiplomiga.
Lasteaialapsed saavad lugemisprogrammis osaleda õpetaja eestvedamisel rühmana. Programmi läbinud rühmasid tunnustatakse lugemisdiplomiga.
Rohkem infot jagab iga Saue valla raamatukogu.

Kõikide huvalakooli ringide tutvustusi näed sealt.