2022_09_07

7.9.2022

Õpilase meelespea leiad sealt.
Õppeaasta alguses on hea meelde tuletada, mis kõik vahepeal on meelest läinud või kinnitada endale, et kõik on veel meeles.

KiVa koolitus lapsevanematele 22.09
Laagri Kooli KiVa tiim korraldab koolituse lapsevanematele, kus lapsevanem õpib praktiliste harjutuste abil, mida ta saab ise teha oma lapse kaitsmiseks kiusamise eest.
Osalejad saavad põhjaliku ülevaate kiusamisest, selle mõjudest ja esmastest ennetamise võimalustest kodus. Praktiliste harjutuste käigus analüüsitakse, mida juba praegu oma lapsega kiusamise riskide vähendamiseks tehakse ning kavandatakse järgmisi samme. Arutatakse läbi, mida teha kui laps puutub kokku kiusamisega ja kuidas teda toetada. Räägitakse läbi põhimõtted  ja võimalused koostööks lapse kooliga.

Koolitusele saab registreerida seal.

Jalgratturite koolitus alates 26.09
Teoorialoengud toimuvad Laagri Koolis alates 26.09. Teooriatunnid toimuvad 2 korda nädalas esmaspäeviti ja neljapäeviti algusega kell 14.15. Kui ilmaolud lubavad, siis sõidud toimuvad oktoobri lõpus või novembri alguses. Ebasoodsate ilmaolude puhul toimuvad sõidud 2023. aasta kevadel.
Kursuse hind 45 eurot. Makse tuleb sooritada kursuse alguses.
Alustame kursusega, kui registreerunud on vähemalt 15 õpilast.
Kursus sisaldab teooriat, sõiduharjutusi, eksameid ja hea soorituse korral ka juhiluba.NB! Eksamitele lubatakse õpilased, kes eksami toimumise ajal on vähemalt 9 aastat ja 9 kuud vanad!
Lisainfo: jaanus.madissoo@autosoit.ee
Registreerimine seal.

Kodukord on muutunud
Laagri Kooli kodukord on muutunud. Tutvu kooli kodukorraga siin!

Õpilaspäevikute ostmise võimalus
Laagri Kooli õpilane peab kõik vajalikud tegemised üles märkima. Kel soov Laagri Kooli kujundusega paberpäevikut kasutada saab selle soetada kirjutades huvijuht Triinu Künstlerile: triinu.kunstler@laagrik.edu.ee.
Päeviku tasu 3.45€ lisatakse oktoobris välja saadetavatele kunstitarvete arvele.

Jääme terveks!
Jalgrattaga ja tõukerattaga kanna kiivrit ka siis kui sõidad kooli!
Palume võtta hoog maha jalakäijate vahel ja ristmikel. Viisakus liikluses aitab tagada turvalisust.

Lennu esindajad kooli hoolekogus
Kooli lapsevanemate koosolekutel valiti puuduolevate lendude esindajad kooli hoolekogusse:
1. klasside esindaja Hedi Nurme-McDonald
6. klasside esindaja Ulla Uustani
Palju õnne!

Matkapäev
30. septembril toimub traditsiooniline kogu kooli matkapäev! Palume arvestada, et mõnel klassil võib päev olla tavapärasest pikem.

Tasuta huviringid Laagri Koolis
Koolitundide kõrval pakub kool oma õpetajate juhendamisel huviringe, mille abil arenevad õpilased ja edasi saab kantud ka pärimuskultuur. Need mudilas- ja lastekoorid ja rahvatantsuringid on õpilastele tasuta – et miski ei takistaks kultuuri säilimist!
Ringid ja toimumisajad leiad sealt.

Ringide ootamisest
Huvitegevuses osalemiseks tuleb õpilane mitte varem kui 15 minutit enne ringi algust ringi toimumiskohta. Peamajas siis vastavalt kas koolimajja või spordihoonesse.
Möldre majas tuleb meie õpilane oma kaardiga koolimajja (sissepääs kuni kell 14.00) ja liigub ringi toimumiskohta või käitub ringijuhendajalt saadud juhiste järgi. Teiste koolide õpilased laseb koolihoonesse või spordihoonesse ringijuhendaja. Ukse avamise kellaaja lepib õpilasega kokku ringijuhendaja. Spordiringidest lahkumine käib läbi spordihoone välisukse, kooli poolele tagasi ei pääse.
Koolimajas toimuvatest ringidest saab peale ringi lõppu välja nii maja ette kui sisehoovi.
Palume õpilastel olla ajaliselt täpsed!

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu.

Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kaur Alle, Kristiina Jõeste, Eeva Mesi, Karl-Heinrich Arro, Kersti Schamardin, Tiina Veider.

Laagri noortetoa tegemised septembris
Klõpsa plakatil ja uuri, mis toimub.