2022_06_01

6.06 – viimane tundidega koolipäev, kogunemine; 9.kl matemaatika lõpueksam
7.06 – viimane pikapäevarühm; spordipäev
           1.-4. klassil algus kell 8.30
           5.-8. klassil algus kell 12.00 (vt allpool)
8.06 – 17.00 Suvealguse festival
9.06 – klassi ühisürituste päev
10.06 – üleminekuklasside lõpuaktused
            Peamaja 1. – 4. klassid kell 9.00
            Peamaja 5. – 8. klassid kell 10.30
            Möldre maja 1. – 4. klassid kell 9.30
            Aktusele järgneb klassijuhatajatund.
14.06 – lõpuklasside valikaine eksam
17.06 – lõpuklasside lõpuaktus
             Aktusele on kutsutud 2 külalist igale lõpetajale.
             Aktust on võimalik jälgida ülekandena internetist ja õuest ekraanilt.

Õpikute tagastamine
Kooliaasta lõpp muudkui läheneb, muu hulgas tuleb tagastada ka õpikud. Hakka juba aegsasti õpikuid üle vaatama: kas kõik on terve, õpiku vahele ei ole ununenud töö- ja puulehti, raha, sokke või muud õpiku juurde mitte kuuluvat.
Õpik tuleb kontrollida enne tagastamist, mitte tagastamise ajal! Kui õpik on rikutud, siis on raamatukogul õigus seda mitte vastu võtta ning rikutud õpik tuleb asendada.

Kapivõtmete tagastamine
9. juuniks tuleb peamaja 1., 3. ja 9. klasside õpilastel oma kapivõtmed klassijuhatajale tagastada, kõik üleliigne tuleb võtme küljest eemaldada.

Koolibuss 10. juunil
10. juuni koolibussi graafiku nägemiseks klõpsa soovitud liinil:
S1, S3S7S10

Lennu esindajad kooli hoolekogusse!
Otsime kooli hoolekogusse esindajaid 2022/2023 õppeaasta peamaja 1., 3., 5. ja 6. klasside lendudest.
Kandidaate saab esitada seal, valimised toimuvad augustis kooli lapsevanemate üldkoosolekul.

Playback
Juba homme 5. tunni ajal on laval Playback!

Spordipäev
7. juunil on taas tulemas kogu kooli Spordipäev. Päeva jooksul toimuvad võistlused klassikalistel aladel.
1. – 4. klassil on spordipäev kell 8.30 – 12.00 (söömine on pärast spordipäeva) oma õppehoone staadionil.
5. – 8. klassil on spordipäev kell 12.00 – 15.00 (söömine on enne spordipäeva kell 11.15 – 11.45).
Täpsem info klassijuhatajalt.
Selga pidulik spordiriietus!

Suvealguse festival

Oodatud on kõik külalised, festival algab kell 17.00, kauplemine algab kell 17.10

Augusti lõpu toimetused
Laagri Kooli peamajas toimub koolivormi müük
(koolis kohapeal on võimalik proovida ja osta kooliriideid)
29.08.2022 kell 10.00-19.00 koolivormi müük (soovituslik I kooliaste)
30.08.2022 kell 10.00-19.00 koolivormi müük (soovituslik II ja III kooliaste)
Arveldamine toimub sularahas ja kaardiga.

Laagri Kooli peamajas toimub koolitarvete müük
Võimalik soetada erinevaid koolitarbeid sh õpikute ja töövihikute kilekaasi.
29.08.2022 kell 10.00-19.00 koolitarvete müük
30.08.2022 kell 10.00-19.00 koolitarvete müük
Arveldamine toimub sularahas ja kaardiga.

Laagri Kooli peamajas üldkoosolek ja klassikoosolek
30.08.2022 on planeeritud üldkoosolek ja klassikoosolek (täpsema info edastame augustis). Toimub puuduvate hoolekogu liikmete valimine.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu.

Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kristiina Jõeste, Kady Henk, Kersti Schamardin, Tiina Veider.

Suvelaagrid

Ratsalaagrid Jõgevamaal!
Jõgevamaal Metsapiiga talus korraldatakse juba kolmandat aastat ratsalaagreid lastele! Mida laagris tehakse ja kuidas nimi kirja saada, saab lugeda sealt.

Carolina tantsustuudio suvelaagrid
Carolina tantsustuudio korraldab suvel kolm laagrit: 6.-10. juuni, 22.-29. juuli, 22.-26. august.
Lisainfot saad plakatil klõpsates või tantsustuudio kodulehelt.

Noodipuu linnalaager
15. – 18. juunil toimub 7 – 15 aastastele lastele Noodipuu linnalalaager.

Laagri noortetoa linnalaager
13.-17. juunil toimub 7 – 12 aastastele noortele Laagri noorteteoa linnalalaager.

TaimAUT lastelaagrid 2022
Alanud on registreerumine suvistesse TAIMAUT LASTELAAGRITESSE!
Info ja registreerumine siit

Laagri noortetoa tegemised mais
Klõpsa plakatil ja uuri, mis toimub.

Tähetarga eelkool
Avatud on registreerimine Möldre õppehoones toimuvale Tähetarga eelkooli 2022/23 õppeaastaks. Klõpsa plakatil ja loe lähemalt.

NB! Huviringide õppetöö kestab kuni 10.06.2022.

Minu Tantsukooli kontsert!
Minu Tantsukooli hooaja 2021/2022 lõppkontsert toimub 4. juunil, algusega kell 16.00 Laagri Kooli aulas. Lähemalt vaata siit.

Registreerimine eelkooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli eelkooli on avatud!

5. juunil kell 17.00 toimub Pirita Velodroomil suur VÕIMLEMISPIDU
I-IV klasside kava on lavastanud ka Laagri huvialakoolis toimetava Carolina tantsustuudiio treenerid treenerid Merle Kaare ja Mari-Ann Kaare.
Üritus on tasuta! Tulge nautige!

Registreerimine väikekooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli väikekooli on avatud!

Huviringide reklaamid 2021-2022 õa.