2022_05_25

25.5.2022

Kiivriga ja kiivrita
Täna tuli kooli rohkem kui ühel rattal ja kahel jalal mitmeid õpilasi. Lugemise tulemused on järgmised:
Möldre majas: 104 ratturit, 10 sähkut, 19 tõukeratast
Peamajas: 359 ratast, 60 sähkut, 70 tõukeratast
Veel enne koolimajani jõudmist tegelesime õpetajate ja (abi)politsei abil märkamisega. Märkasime kokku 529 rattaga liiklejat. Liikvel oli 426 kiivrikandjat, mittekandjate hulgas oli ka neid, kel kiiver lenksu otsas või kotiga kaasas. Kiitus kõigile kiivrikandjatele!

Autovaba nädal Laagri Koolis
23. – 27. mail on Laagri Koolis autovaba nädal! Kutsume kõiki õpilasi jalgsi kooli tulema! Kaugemalt tulijatel, keda autoga tuuakse, palume autost väljuda koolist pool kuni paar kilomeetrit eemal (Jõekääru pargi parkla, Teemanti pargi parkla, Rimi/Coopi parkla jne).
Esmaspäev – rulluisukool
Teisipäev – politsei, kiirabi, maanteeamet
Kolmapäev – jalgrattapäev
Neljapäev – jalgrattakoolitus
Reede – politsei
Autovabal nädalal on muuhulgas rõhk turvalisusel, sealhulgas jalgratta turvavarustuse olemasolul ja kasutamisel.
Autovaba nädala raames toimub ratta- ja ratturikontroll, kus kontrollitakse, et vastav liikur oleks sõidukorras ning peanupp kaitstud.

Õppeaasta hakkab lõppema, lõpuspurt veel jäänud!
Kõigest kolm nädalat on veel õppeaastat jäänud, kindlasti oled seni tublisti tööd teinud, palju teadmisi saanud ja häid tulemusi saavutanud! Veel on Sul võimalus lõpuspurdiga panna ilus punkt õppeaastale. Seniste pingutuste tulemused on Stuudiumis.

Õpikute tagastamine
Kooliaasta lõpp muudkui läheneb, muu hulgas tuleb tagastada ka õpikud. Hakka juba aegsasti õpikuid üle vaatama: kas kõik on terve, õpiku vahele ei ole ununenud töö- ja puulehti, raha, sokke või muud õpiku juurde mitte kuuluvat.
Õpik tuleb kontrollida enne tagastamist, mitte tagastamise ajal! Kui õpik on rikutud, siis on raamatukogul õigus seda mitte vastu võtta ning rikutud õpik tuleb asendada.

Lõpuaktused
10. juunil 1. – 8. klasside lõpuaktused:
Peamaja 1. – 4. klassid kell 9.00
Peamaja 5. – 8. klassid kell 10.30
Möldre maja 1. – 4. klassid kell 9.30
Aktusele järgneb klassijuhatajatund.

17. juunil kell 12.00 9. klassi lõpuaktus

Ülemineku- ja lõpueksamid
30. mail kell 10.00 9. klasside eesti keele eksam
6. juunil kell 10.00 9. klasside matemaatika eksam
14. juunil kell 10.00 9. klasside valikaine eksam

Lennu esindajad kooli hoolekogusse!
Otsime kooli hoolekogusse esindajaid 2022/2023 õppeaasta peamaja 1., 3., 5. ja 6. klasside lendudest.
Kandidaate saab esitada seal, valimised toimuvad augustis kooli lapsevanemate üldkoosolekul.

Playback
Ta tuleb jälle! Klõpsa plakatil ja loe lähemalt!

Spordipäev
7. juunil on taas tulemas kogu kooli Spordipäev. Päeva jooksul toimuvad võistlused klassikalistel aladel.
Selga pidulik spordiriietus!

Suvealguse festival

Ootame õpilasi esinema ja/või kauplema. Selleks anna endast teada enne 5. juunit huvijuht Triinule otse või läbi Stuudiumi, e-maili ja tutvu kauplemisreeglitega SIIN.

Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
28.-29. mai toimub Tartus Tartu Ülikooli Delta õppehoone fuajees matemaatikaolümpiaadi lõppvoor, kus Laagri Kooli esindavad Saskia Reta Rytberg 7.d (juhendaja Liina Saaremäe-Soidla) ja Kaarel Kruusement 8.d (juhendaja Triin Aarna).
Hoiame õpilastele pöialt!

Laagri Kooli klassidevaheline jalgpallivõistluse tulemused
Turniir 1. klassidele ning 6.-9. klassidele toimus 19.-20. mail.
1.klasside võitja 1.d klass
6.– 7. klasside võitja 7.c klass
8.– 9. klasside tüdrukute võitja 8.a klass
8.– 9. klasside poiste võitja 9.d klass (väga pingeline mäng ja penaltitega lõppvoor 9.b-ga)
Palju õnne võitjatele ja täname võistluse peakorraldajat õpetajat Tiina Veider!

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu.

Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kristiina Jõeste, Kady Henk, Kersti Schamardin, Tiina Veider.

Ratsalaagrid Jõgevamaal!
Jõgevamaal Metsapiiga talus korraldatakse juba kolmandat aastat ratsalaagreid lastele! Mida laagris tehakse ja kuidas nimi kirja saada, saab lugeda sealt.

Laagri noortetoa tegemised mais
Klõpsa plakatil ja uuri, mis toimub.

Tähetarga eelkool
Avatud on registreerimine Möldre õppehoones toimuvale Tähetarga eelkooli 2022/23 õppeaastaks. Klõpsa plakatil ja loe lähemalt.

TaimAUT lastelaagrid 2022
Alanud on registreerumine suvistesse TAIMAUT LASTELAAGRITESSE!
Info ja registreerumine siit

Laagri Huvialakooli hoolekogu koosolek toimub 26.mail 2022 kell 18.00 Laagri Kooli õpetajate toas.

Laulustuudio kevadkontsert!

Minu Tantsukooli kontsert!
Minu Tantsukooli hooaja 2021/2022 lõppkontsert toimub 4.juunil, algusega kell 16.00 Laagri Kooli aulas. Lähemalt vaata siit.

Laagri Basketball Challenge Cup 2022!
28.-29.mail 2022 toimub Laagri Spordihoones õppeaastalõpu U8-U12 KORVPALLITURNIIR “LAAGRI BASKETBALL CHALLENGE CUP 2022”.

Registreerimine eelkooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli eelkooli on avatud!

Registreerimine väikekooli!
Registreerimine Laagri Huvialakooli väikekooli on avatud!

Huviringide reklaamid 2021-2022 õa.