2021_11_03

3.11.2021
Kanna helkurit!

Ilmunud on uus Tõruke!
Uut Tõrukest saab lugeda sealt.

Karantiin – mis on mis
– Kui lähikontakt on toimunud väljaspool kooli, siis tuleb õpilasel jääda 10 päevaks isolatsiooni.
1. novembrist kehtivad uued lihtsustatud karantiini reeglid:
Kui lähikontakt oli koolis, siis jääb õpilane koju ja teeb PCR testi alates kontakti 4. päevast.
– Juhul, kui õpilane ei ole nõus end testima, peab ta viibima 10 päeva karantiinis.
– Testimisest on vabastatud kõik vaktsineeritud ja haiguse läbi põdenud õpilased.
Täpsemalt saab lugeda siit.

Õpilasesinduse koosolek
Õpilasesinduse koosolek toimub 9. novembril 2. tunni ajal peamaja aulas.

Välekala 2021
Välekala ujumisvõistluse finaal toimub 18. novembril klassijuhatajatunni ajal ujulas. Eelujumised algavad järgmisel nädalal, täpsem info ujumisõpetajalt.

Laagri Kooli paadimees!
Ka sel aatal toimub Laagri Kooli paadimehe sõudeergomeetrite võistlus. Finaal on 19. novembril. Eelsõidud toimuvad sama nädala kehalise kasvatuse tundide ajal.

Novembris on Daily koolisööklates Keskkonnakuu
Selle kuu raames toimuvad videoloengud, tuleviku koolitoidu konkurss ja toidu raiskamise vähendamise võistlus!
Kuidas see kõik käib, saad teada siit või klõpsa plakatitel.

Liikluskasvatus 1. klassides
Möldre maja 1. klassid saavad oma liiklusaabitsa ja õuetunni kätte järgmisel nädalal. Täpsemalt räägib klassijuhataja.

Õpetaja Piret Laane näitus
Kooli raamatukogus saab kuni 10. novembrini uudistada õpetaja Piret Laane masinkudumise kursusel loodud kudumeid!

Halloweeni pildid
Esmaspäeval üles pildistatud Halloweeni pilte näeb sealt.
Pilte tohib levitada ainult pildil olijate kirjalikul nõusolekul.

Laagri Koolis rakendatakse Kiusamisvaba Kooli programmi. Kiusamise all näeb programm kahjustavat või alandavat kohtlemist, mis on tahtlik, korduv ning suunatud kaitsetu või vähem tugeva isiku vastu.

Kiusamisjuhtumite lahendamisega tegeleb KiVa tiim koosseisus: Kaur Alle, Marion Maasikas, Aivi Pärisalu, Ly Reiman, Kristiina Jõeste, Kady Henk, Kersti Schamardin, Tiina Veider.

Stuudiumis sõnumi saaja – Kiva Tiim Laagri Koolis

Koolitused Saue valla lapsevanematele
Saue vald korraldab oma valla lapsevanematele mitmesuguseid tasuta koolitusi.
Mis ja millal toimub, saab teada sealt.

Toiduliidu koomiksi konkruss
Eesti Toiduainetetööstuse Liit otsib koos Postimees Juunioriga toidutööstuse teemalisi koomikseid. Millised vahvad lood meenuvad sinule, kui mõtled piimale ja munale, kalale ja lihale, kartulile ja kaalikale, õunale ja maasikale, kommile ja mahlale, saiale ja leivale? Joonista oma idee koomiksi sisse ja saada aadressile toiduliit@hamburg.ee või tavapostiga Juuniori toimetusse. Koomikseid oodatakse 15. novembrini. Kõige vingemad koomiksid avaldatakse Postimees Juuniori paberlehes.

Aasta Looma luulevõistlus lastele
Eesti Loodusmuuseum, MTÜ Aasta Loom, Tallinna Loomaaed ja Looduskalender.ee kutsuvad taas osalema aasta looma teemalisel luulevõistlusel, mille peategelaseks 2021. aastal rott. Parimaid kirjutajaid premeeritakse ekskursiooniga Tallinna Loomaaias.
Kuidas kõik käib, saad teada sealt.

Noorsootöö nädal „Teen endale head“
22. – 30. novembril toimub taas noorsootöö nädal.
Mis ja millal täpsemalt kavas on, saab lugeda sealt.

Tark Pere veebikoolitused lapsevanematele

Iganädalaselt tuleb uusi veebikoolitusi ja sellekohast infot saab  https://www.facebook.com/tarkpere.ee või TARK PERE kodulehelt https://tarkpere.ee/
Veebikoolitus “Kuidas innustada lapsi õppima” 4.nov kell 18.00-19.30 zoomi keskkonnas, järelvaadatav

NB! Koolitused on tasulised, Laagri Kool ainult vahendab infot!

Kutsume õpilasi koostama ristsõnu vaimse tervise ja digitaliseerumise teemal
Ristsõna peaks mahtuma A5 formaadile. Võib esitada nii paberkandjal koostatud ristsõnu, aga ka veebis koostatud. Ristsõnad avaldatakse noortele suunatud väljaandes.
Ristsõnu ootame 5. novembriks e-postile teeviit@harno.ee
Täpsem info siit

Laste joonistuskonkurss
Kutsume lapsi ja noori vanuses 7 kuni 18 osalema joonistusvõistlusel „Minu kangelane“ ja võistlema ainulaadse auhinna nimel, milleks on oma joonistuse esitlemine Samsung The Frame teleri reklaamikampaanias!
Täpsem info ja registreerimine

Valitsuse korraldus nakkusahelate paremaks katkestamiseks koolides ja huvihariduses: https://www.hm.ee/et/uudised/valitsus-annab-korralduse-nakkusahelate-paremaks-katkestamiseks-koolides-ja-huvihariduses

Alanud on registreerimine täiskasvanute keraamikakursusele
Toimumisaeg:
I rühm – esmaspäeviti, 1. november kuni 20. detsember 2021, kell 18.00-19.30
II rühm – neljapäeviti, 4. november kuni 23. detsember 2021, kell 18.00-19.30

Veel on vabu kohti ringidesse: