2021_01_27

27.1.2021

Taotluste vastuvõtt Laagri Kooli!
1. klassi vastuvõtu taotlusi saab esitada 1. – 17. veebruarini Saue valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO.
Vastuvõtu tingimuste ja korraga saab tutvuda siin.

Tõruke!
Koolileht Tõruke on ilmunud.
Lugeda saab jõuludest, kui Laagri Kool oli päris nooruke ja nüüd, veidi vanemana.
Samuti tutvustame lehes Möldre majja hinge andvaid õpetajaid ja anname sõna üheksandikele.

Hoolekogu koosolek
Järgmine kooli hoolekogu koosolek toimub 28. jaanuaril 2021 kell 18.00.

Õpilasesinduse koosolek
Õpilasesinduse koosolek toimub 2. veebruaril. 2. tunni ajal koguneb peamaja aulas vanema kooliastme (5.-9. klassid) esindajad, 3. tunni ajal noorema kooliastme (1.-4. klassid) esindajad.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
30. jaanuaril toimub Moodle keskkonnas bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. Voor toimub kooli arvutiklassis, Laagri Kooli esindavad Trevor Tiitsaar (6.b), Karmo-Erik Tromp (6.b), Silver Robin Marimäe (7.b), Kristo Kondrov (7.d), Margus Saar (8.b), Villem Vackermann (8.c), Aliise Litvinov (9.a), Mia Simone Arakas (9.c), Mia Marie Blasen (9.d), Kadri Eskor (9.d).
Lähemalt saab lugeda siit.

Harjumaa etluskonkurss toimub Laagri Koolis
4. veebruaril toimub selleaastane etluskonkursi piirkonnavoor Harjumaal.
Kolmes vanuseastmes (4.-6. klass, 7.-9. klass ja 10.-12. klass) valitakse välja parimad etlejad, kes pääsevad edasi üleriigilisele etluskonkursile 12. veebruaril.
Konkurss toimub veebis otseülekandena.
Kogu täpsem info SIIN.

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor
5. veebruaril kell 9.30-11.30 toimub ühiskonnaõpetuse olümpiaadi Harjumaa voor Moodle keskkonnas.
Osaleb Aliise Litvinov 9.a. Juhendaja Aivi Pärisalu.

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruaril toimub kunstiolümpiaadi Harjumaa voor Jüri Gümnaasiumis. Laagri Kooli esindab Grete Jaanus 9.a. Juhendaja Ülle Vizgirda.

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruaril toimub füüsikaolümpiaadi Harjumaa voor. Laagri Kooli esindavad Käty Haapsal (8.a) ja Karolin Kaiklem (8.a). Juhendaja Aune Nigol.

Tööle kaasa
15. veebruaril 2021 avavad tööandjad taas uksed töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda.
Täpsemalt saab lugeda sealt.

Palume rahvarõivad tagasi tuua!
Palve kõikidele, kes varem rahvatantsu ringis osalenud või ka hetkel Laagri Kooli rühmades tantsivad, tuua kooli rahvariided kooli lattu. Toimub üks põhjalik vaheinventuur.
Rõivad palun pesta, korrastada ning lisada viimase kasutaja nimi.
Parim variant oleks rõivad üle anda rütmika ja tantsuõpetaja Mari kätte. Kui see ei õnnestu (õpetaja annab tunde mõlemas koolimajas), siis saab jätta turvatöötaja juurde.
Palume mitte ainsatki vööd, peakatet, rätti või trakse maha unustada!

Kooli tänav jalakäijatele suletud
Laagris alustati riigigümnaasiumi ehitusega Laagri Kooli peahoone kõrvale. Seoses sellega on keelatud jalakäijatel pöörata Veskitammi tänavalt Kooli tänavale. Pärnu maantee poolt tulijad peavad kõndima Veskitammi tn jalgväravani, kindlasti tuleb liikuda mööda kõnniteed (mitte autoväravast käia). Koolist minnes sama lugu, Kooli tänavast Veskitammi tänavale ei saa.
Liiklusskeemi vaata sealt.

Talvelaagrit veebruaris ei toimu!
Laager toimub sõltuvalt olukorrast mais või siis aastanumbri 2021 sees sügisel.

Kooliõpilaste online gomoku olümpiaadi 2. etapp!
Laupäeval, 30. jaanuaril toimub Eesti  mõttespordi olümpiaadiga sarnase rahvusvahelise ürituse teine etapp paljudele tuttavas keskkonnas vint.ee.
Mängitakse kolmes võistlusgrupis:
1) Mängijad sünd. 2002-2005 – gr. A
2) Mängijad sünd. 2006-2009 – gr. B
3) Mängijad sünd.  2010 ja hiljem – gr. C

Mida ja kuidas teha, saab teada sealt.

Eesti õpilasfirmade laat 2021
Junior Achievement Eesti kutsub osa saama Eesti õpilasfirmade laadast 13. veebruaril 2021 kell 12.00-18.00
Klõpsa pildile ja loe lähemalt.

Üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmine!
Eesmärgiga edendada ja propageerida poistelaulu korraldab Eesti Meestelaulu Selts 2021. aasta kevadel XII üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise.
Tallinna ja Harjumaa maakondlik eelvoor toimub pühapäeval, 07. märtsil 2021.a. Tallinna Nõmme Majas. Maakondikust eelvoorust pääsevad Põhja – Eesti vahevooru nii Tallinna linnast kui ka Harjumaalt edasi iga vanuserühma 3 paremat solisti. Osavõtjate registreerimine kuni 28. veebruarini 2021. a.
Pikema jutu ja juhendi leiab sealt.

Konkurss-festival ANNETEKODA 2021!
Eesti Kultuuri Koda kutsub osalema ülevabariigilisele konkurss-festivalile ANNETEKODA 2021! Laiemale publikule on oodatud oma annet esitlema kõik eestimaalased olenemata rahvusest või vanusest kõikidelt erialadelt  (rahvakunstid, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, laul, kunst, tants, luule jne).
Osalemistingimused ja palju muud vajalikku konkursi kohta leiab sealt.

Viiruste tõhusaks vältimiseks: