2020_12_09

Infokiri 09.12.2020
Palume infokirja avalikult mitte jagada.

Alates 14. detsembrist on Laagri Kool suletud
Seoses valitsuse poolt kehtestatud piirangutega on kool 14.-22. detsembril suletud ja õppetööd ei toimu. Ei toimu ka distantsõpet. Ei toimu ka huviringid.
Kontaktõpe toimub äärmisel vajadusel ainult eriklasside õpilastele.

Kool saadab uut või täiendavat infot esimesel võimalusel Stuudiumi suhtluse kaudu.

Kapid tühjaks!
Õpilastel palume kapid reedel tühjaks teha (sh spordiriided ja ujumisasjad).
Õppevahendeid ka, sest neid võib vaja minna jaanuaris juhul, kui kontaktõpe ei ole siis veel võimalik.
Praegu isolatsioonis viibivad õpilased saavad oma asjad ära viia pärast isolatsiooni lõppu, täpsem info klassijuhatajalt.

Toidupakid
14.-22. detsembril ära jäänud koolipäevade koolilõuna asemel saab iga õpilane toidupaki.
Toidupaki kättesaamise aja teatame igale klassile eraldi.

Info õpetajalt
Klassi toimetamisi puudutav info (näiteks jõulupakid jms) tuleb klassijuhatajalt.
Soovituslikku lugemist ja vabatahtlikku ainealast iseseisvat nuputamist pakuvad mõned õpetajad Stuudiumi suhtluses.

23. detsember – 10. jaanuar on koolivaheaeg
II trimestri hinded pannakse välja 12. märtsil.

Arve kunstitarvete ja käsitöövahendite eest
Lähiajal saadab kool (OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus) iga õpilase kohta arve, millega tasub vanem õpilase kunsti- ja käsitöötarvete eest ning 1. – 3. klassi õpilaste puhul ka õpilaspäeviku eest. Päeviku eest tuleb tasuda ka kõikidel teistel õpilastel, kes selle endale tellisid. Lisaks on arvel ka koolimütsi tellinutele mütsi maksumus.
Kunsti- ja käsitöötarvete kulu ühe õpilase kohta on 7€ (eelmises infokirjas oli ekslikult 8,3€, tegelik summa on väiksem, kuna kevadisest distantsõppest jäi sellesse õppeaastasse küllaldane varu), mis sisaldab kooliaasta jooksul vajaminevaid vahendeid.
Õpilaspäeviku maksumus on 3,45€.
Koolimütsi hind on 17€.

Iga lapse kohta saadab kool eraldi arve, seega mitme lapse puhul tuleb sarnast arvet mitu korda. Kaasaegses kirjakastis võib sama saatja ja sama pealkirjaga kiri teise varju jääda – märgake siiski kõiki arveid!
Küsimuste korral vaadake esmalt KKK rubriiki ja kui ikka jääb midagi küsida, siis olege julged küsima!

Helkurite kandmisest
Täna (9. detsembri) hommikul jälgisid politseinikud ja õpetajad Laagri Kooli peamaja ees veel kord, kui paljud õpilased kannavad helkurit. Loendati vähemalt 410 helkurikandjat ja 132 õpilast, kes helkurit ei kandnud.
Täname lapsevanemat, kes tõi koolile jagamiseks sületäie helkureid!

Jõulukampsuni päev!
Reedel ootame kõiki kooli jõulukampsunites! Mida jõulusem, seda parem.
NB! Pusa ei ole kampsun.