2019_12_18

2019. aasta viimane koolipäev
20. detsembri päevakava näeb välja selline:
8.20 Küünalde süütamine kooli ees (õueküünla palume õpilasel kaasa võtta)
9.15 Kontsert kogu kooliperele kooli aulas
10.00 Klassijuhataja tund
Peale klassijuhataja tundi lõpeb koolipäev.
Selga pidulik koolivorm!
Sooja toidu asemel on sel päeval koduklassis jõulupiparkoogid ja mandariinid.
Pikka päeva ei toimu!

Jalgratturi koolitus!
Koostöös Autosõit OÜ-ga toimub ka sel õppeaastal 10-15 aastastele (eelkõige 3. klassi) õpilastele jalgratturite koolitus. Valida on teisipäevaste või neljapäevaste gruppide vahel, kursuse hind 35€.
Allpool klõpsates avaneb Autosõit OÜ keskkond, kus saab registreerida ning ka lisainfot kursuse kohta (klõpsates kursuse real nuppu “Kirjeldus”).
Grupid alustavad:
21.01.2020 kell 13:10
21.01.2020 kell 14:05
23.01.2020 kell 13:10
23.01.2020 kell 14:05

21. detsember 2019 – 5. jaanuar 2020 on koolivaheaeg.

Laagri Kooli pühadetervitus!

Teadmiseks

16. detsembril külastas Laagri Kooli delegatsioon Toržokist Venemaalt. Koos Laagri Kooli õpilaste tantsurühmaga “Sädemed” esineti 6.-9. klassile kontsert-etteastega.

Laagri Kooli heategevuslik jõululaat
Jõululaadal koguti 591,10€, mis läheb Laagri robootikaringi “Laagri Unicorns” toetuseks, kes said kutse minna Eestit esindama robootikavõistlusel FIRST® LEGO® League World Festival, mis toimub aprillis Houstonis (USA).

Helkurite kontrolli tulemused
13. detsembril kontrolliti koos politsei esindajatega, kas õpilased kannavad helkurit.
Tulemused: kontrolliti 832 õpilast, helkurit kandsid 557 õpilast, ei kandnud 275 õpilast.
Miks helkur on hea – loe siit lisa ning vaata videot!

Aktiivse vahetunni projekt
Tallinn Moon Rotary Klubi on algatanud toreda projekti, mille eesmärk on tuua koolidesse tagasi vanad head mängud, mis ei hõlma endas jooksmist, kuid on liikuvad ja omavahelist suhtlust vajavad – kummikeks ja footbag. Kooli koridoride aknalaudadele pannakse spetsiaalsed projektipõhised värvika kujundusega kastid, mis sisaldavad lisaks keksukummidele ja footbagidele ka mõlema mängu juhendeid ja õpetusi.
Tallinn Moon Rotary Klubi loodi 2017. aastal ning sinna kuuluvad aktiivsed ja tegusad noored liikmed, kes koos tahavad panustada paremasse ühiskonda, paremasse maailma.

Laagri Kooli projektile saab õla alla panna seal.

Tartu Ülikooli observatooriumi näitus.
Koolimaja 2. tiiva 2. korrusel on avatud näitus, mis on kokku pandud Tartu Ülikooli observatooriumi teadlaste poolt (Keskkonnainvesteeringute Keskuse abil)  tutvustamaks ökoloogilise tasakaalu olulisust läbi tänapäevase kosmosetehnoloogia rakenduse – satelliitkaugseire. Näitusel saab teada, millist infot saame satelliitidelt ja kuidas seda kasutame.

Koolivaheajal 23.12.2019 – 05.01.2020 huviringe ei toimu, välja arvatud eraldi kokkulepped huviringi õpetaja, treeneri ja juhendajaga.
Alates 06.01.2020 toimuvad huviringid plaanipäraselt.

Uus interaktiivne esitlusekraan
ENTK (Eesti Noorsootöö Keskus) poolt korraldatud “Varaait vol 15” projektikonkursi raames soetati 2019/2020 õppeaasta alguses koostöös Laagri Huvialakooli robootika huviringi ja Laagri Kooliga õppeprotsessi täiustamiseks ning mitmekesistamiseks professionaalne suureformaadiline interaktiivne esitlusekraan.

Alates 5. novembrist 2019 toimuvad Laagri Kooli võimlas võrkpallitreeningud 3.-5.klasside poistele ja tüdrukutele.
Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14.00-15.00.
Treener: Tiina Veider
Info ja registreerimine.
Kõik võrkpallihuvilised lapsed on oodatud treeningutele!

18.01.2019, kell 14.00 – 16.00 toimub Laagri Kooli ja Laagri Huvialakooli mõttemängude (rendžu ja gomoku) turniir.
Eelregistreerimine kohapeal kell 13.00-13.45.
Registreerumine: Ants Soosõrv, tel. 56 697 382; asoosyrv@hotmail.com

MATEMAATIKA ETTEVALMISTUSKURSUSED PÕHIKOOLI LÕPETAJALE JA GÜMNAASIUMISSE ASTUJALE
Kursusele ootame 9.klasside õpilasi, kes soovivad täiendavalt põhjalikult valmistuda põhikooli lõpueksamiteks kui ka ettevalmistust erinevatesse gümnaasiumitesse kandideerimiseks.
Kursused toimuvad:
Matemaatika:
I rühma kursus toimub 06.01.2020 – 29.04.2020
II rühma kursus toimub 06.01.2020 – 29.04.2020

Lapsevanema suhtlustreening ehk Gordoni perekool
Taas on võimalus osaleda Gordoni perekooli koolitusel Laagris. Kui soovid teada, kuidas toime tulla lapse jonniga; kuidas seista oma vajaduste eest ja kehtestada end nii, et suhted ei saaks kahjustada; kuidas last kuulamise abil rahustada, luua mõistmist ja usaldust; kuidas seada piire ja koduseid reegleid nii, et pereliikmed neid järgiksid; kuidas ära hoida ja lahendada konflikte pereliikmete vahel, siis rohkem infot ning koolituste toimumise kuupäevad koos registreerimislingiga leiab siit.

Maailma Laste Haikukonkurss
Taas toimub laste haikukonkurss. Eesti lapsed on konkursist juba kahel aastal osa võtnud ja see on olnud ülimalt populaarne. Täpsema info jaoks klõpsa pildil, registreerimisvormi leiad siit.