2019_12_11

Laagri Kooli heategevuslik jõululaat!
5. detsembril toimus kooli jõululaat!
Aitäh kõigile, kes nii müüma kui ostma tulid- Jõululaada tulu läheb Laagri robootikaringi “Laagri Unicorns” toetuseks, kes said kutse minna Eestit esindama robootikavõistlusel FIRST® LEGO® League World Festival, mis toimub aprillis Houstonis (USA).
Veel sellel nädalal võimalik oma osa anda – annetuskast on klassis 303!

Jõuluetendused 14. detsembril
Laupäeval, 14. detsembril läheb terve kool traditsiooniliselt jõuluetendust vaatama. 1.-3. klassid vaatavad Nukuteatris etendust “Vapruse värinad“. Etenduse algus kell 18.00
4.-9. klassid vaatavad Estonia teatris “Pähklipurejat“. Etenduse algus kell 17.00
Transport on organiseeritud kooli juurest ja tagasi kooli juurde. 4.-9. klassi väljasõit kooli eest kell 15.45, 1.-3. klassi väljasõit kooli eest kell 16.45.
Kogunemine kooli juures 10 minutit enne väljasõitu. Autoga tulles tasub arvestada, et autoga tulijaid on kindlasti veel.
Õpilastel on seljas pidulik koolivorm.
Kooli juurde tagasi jõutakse orienteeruvalt 20.00 paiku.

21. detsember 2019 – 5. jaanuar 2020 on koolivaheaeg.

Teadmiseks

16. detsembril külastab Laagri Kooli delegatsioon Toržokist Venemaalt. Koos Laagri Kooli õpilastega esinetakse 6.-9. klassile 16. detsembril kell 9.25 (2. tunni ajal) kontsert-etteastega.

Aasta 2019 lõpp läheneb!
Aasta viimasel koolipäeval, 20. detsembril on päevakava järgmine:
8.20 Küünalde süütamine kooli ees (õueküünla palume õpilasel kaasa võtta)
9.15 Kontsert kogu kooliperele aulas
10.00 Klassijuhataja tund
Peale klassijuhataja tundi lõpeb koolipäev.
Selga pidulik koolivorm!
Sooja toidu asemel on sel päeval koduklassis jõulupiparkoogid ja mandariinid.
Pikka päeva ei toimu!

Laagri Kooli paadimees!
Laagri Kooli paadimehe finaalsõidud on toimunud ning selgunud on selle aasta Laagri Kooli parimad sisesõudjad. Tulemused on siin.
Põhjalikuma ülevaate koos videoreportaaži ja piltidega saab sõudespinning.ee lehelt.

Teateujumise meistrivõistlused
6. detsembril toimusid Keila Tervisekeskuses Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teateujumises. Laagri Kooli 8.-9. klasside neidude võistkond koosseisus Grete Jaanus, Aliise Litvinov, Helena Saaremäel, Grete Liis Nelson, saavutas 4x50m II koha.
Laagri Kool saavutas üldarvestuses II koha.
Aitäh õpilaste juhendajale õpetaja Eha Lilienthalile!

Veendu, kas sinu üleriiete küljes on helkur olemas!
Koolimaja peaukse juures on taas helkureid vahendamas hirvekujuline helkurihoidja. Head lapsevanemad, kui teil on võimalik tuua kooli helkureid, mida hirv jagada saaks, siis oleme väga tänulikud! Jagatavad helkurid võiks toimetada klassijuhataja kätte. Miks helkur on hea – vaata videot!

Tartu Ülikooli observatooriumi näitus.
Koolimaja 2. tiiva 2. korrusel on avatud näitus, mis on kokku pandud Tartu Ülikooli observatooriumi teadlaste poolt (Keskkonnainvesteeringute Keskuse abil)  tutvustamaks ökoloogilise tasakaalu olulisust läbi tänapäevase kosmosetehnoloogia rakenduse – satelliitkaugseire. Näitusel saab teada, millist infot saame satelliitidelt ja kuidas seda kasutame.

Koolivaheajal 23.12.2019 – 05.01.2020 huviringe ei toimu, välja arvatud eraldi kokkulepped huviringi õpetaja, treeneri ja juhendajaga.
Alates 06.01.2020 toimuvad huviringid plaanipäraselt.

Alates 5. novembrist 2019 toimuvad Laagri Kooli võimlas võrkpallitreeningud 3.-5.klasside poistele ja tüdrukutele.
Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14.00-15.00.
Treener: Tiina Veider
Info ja registreerimine.
Kõik võrkpallihuvilised lapsed on oodatud treeningutele!

18.01.2019, kell 14.00 – 16.00 toimub Laagri Kooli ja Laagri Huvialakooli mõttemängude (rendžu ja gomoku) turniir.
Eelregistreerimine kohapeal kell 13.00-13.45.
Registreerumine: Ants Soosõrv, tel. 56 697 382; asoosyrv@hotmail.com

MATEMAATIKA ETTEVALMISTUSKURSUSED PÕHIKOOLI LÕPETAJALE JA GÜMNAASIUMISSE ASTUJALE
Kursusele ootame 9.klasside õpilasi, kes soovivad täiendavalt põhjalikult valmistuda põhikooli lõpueksamiteks kui ka ettevalmistust erinevatesse gümnaasiumitesse kandideerimiseks.
Kursused toimuvad:
Matemaatika:
I rühma kursus toimub 06.01.2020 – 29.04.2020
II rühma kursus toimub 06.01.2020 – 29.04.2020

Laulustuudio „Minimuusikal“ ootab 11. detsembril kõiki jõulukontserdile kell 18.00 Nõmmel, Lunastaja Kirikus.

Lapsevanema suhtlustreening ehk Gordoni perekool
Taas on võimalus osaleda Gordoni perekooli koolitusel Laagris. Kui soovid teada, kuidas toime tulla lapse jonniga; kuidas seista oma vajaduste eest ja kehtestada end nii, et suhted ei saaks kahjustada; kuidas last kuulamise abil rahustada, luua mõistmist ja usaldust; kuidas seada piire ja koduseid reegleid nii, et pereliikmed neid järgiksid; kuidas ära hoida ja lahendada konflikte pereliikmete vahel, siis rohkem infot ning koolituste toimumise kuupäevad koos registreerimislingiga leiab siit.

Maailma Laste Haikukonkurss
Taas toimub laste haikukonkurss. Eesti lapsed on konkursist juba kahel aastal osa võtnud ja see on olnud ülimalt populaarne. Täpsema info jaoks klõpsa pildil, registreerimisvormi leiad siit.